1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Analiza kursów forBET - UFC 221: Romero vs. Rockhold

Discussion in 'Zakłady bukmacherskie' started by Szady, Jan 29, 2018.

1. HeyPussyRUstillThere

HeyPussyRUstillThere UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,566
    Zdobyte Lajki:
    14,598
    Punkty:
    290
    Ja na czysto bym wyciągnął 1700, a kolega 6000 :D obydwa kupony ujebał nam skos. A chciałem raz się pobawić w tasiemkę to mam :płacz:

michi972, RaphTaba and JanuszWanZant like this.
  2. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,067
    Zdobyte Lajki:
    1,398
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Tasiemce zawsze bolą bo zazwyczaj jeden zakład nie wejdzie.

ninja, michi972 and 99picks like this.
  3. Underdog

Underdog Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    359
    Zdobyte Lajki:
    181
    Punkty:
    490
    Dzięki, ale u mnie poszło wyjątkowo słabo. Zazwyczaj tak mam jak mi się gala podoba bukmachersko. A jak nie ma co grać to wychodzi całkiem OK.
    Poza Matthewsem inne niespodzianki mi nie weszły. Szczególnie w Browna wszedłem grubo, a ten zawalczył jak Janek z Manuwą. Chyba cały czas myślał, że prowadzi na punkty a tu kuku. Gość najprawdopodobniej walczył o pozostanie w UFC, a wyprowadzał 3 ciosy na rundę. Niech spierdala.
    Kupony z faworytami ujebał mi z kolei Rockhold. Graty dla wszystkich grających Romero. Gość ciągle mnie zadziwia. Yebany jest jak wino. Od kilku walk wydaje mi się w trakcie, że je przegrywa i na bank polegnie, a on wygrywa. Soldier of God - coś w tym jest.

4. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,067
    Zdobyte Lajki:
    1,398
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Yoel bada przeciwników przez pierwsze dwie rundy, a w trzeciej ma ich już zazwyczaj przeczytanych jak książkę i wie jak zaatakować, żeby zabić - jest w tym niesamowity.

Puczi and kapitanameryka like this.
  5. kapitanameryka

kapitanameryka Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,690
    Zdobyte Lajki:
    872
    Punkty:
    140
    Dokładnie :)

6. 99picks

99picks Legacy FC
    Lightweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    1,965
    Zdobyte Lajki:
    1,145
    Punkty:
    40
    kapitanameryka likes this.
  7. Underdog

Underdog Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    359
    Zdobyte Lajki:
    181
    Punkty:
    490
    Można i tak :frankapprove:
    Tylko pozwolę sobie nie do końca się z tym zgodzić. Przykłady:
    - vs. Weidman - pokonał Krzysia podobnym kolanem jak Hadzovic Helda. Dla jednych trafienie mierzone w punkt, dla innych przypadkowe,
    - vs. Jacare - Krokodyla nie pokonał, ale przez jego układy z Tym Najważniejszym to jego rękę sędzia podniósł w górę,
    - vs. Rockhold - może się mylę, ale patrząc jak poruszał się na nogach tuż po walce można wysnuć wniosek, że akcja kończąca w 3 rundzie była jego ostatnią szansą na zwycięstwo w tej walce. W 4 i 5 poziom mobilności Yolo byłby zbliżony do Bartka, tego starego dębu...

8. kapitanameryka

Light Heavyweight

Komentarze:
    1,690
    Zdobyte Lajki:
    872
    Punkty:
    140
    Przecież Hadzovic wiedział, że Held nie będzie ryzykował w stójce ostatniej rundy, bo ten pierwszy nie miał szans na wygraną przez punkty i szedł po nokaut. Kolano nie było przypadkowe, przewidywał ewidentnie że będzie szedł po sprowadzenie (tutaj skrętówkę).

Reszta to hipotetyczne pierdolenie. Tak oto powstają spiskowe teorie vide Eddie Bravo.

9. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,385
    Zdobyte Lajki:
    3,752
    Punkty:
    1,790
    Co do Weidmana - to był jedyny raz w tej walce, gdy Chris poszedł po obalenie z głową skierowaną do wewnątrz, czyli to był czysty majstersztyk Kubańczyka, a nie żaden przypadek. Z Rockholdem nogę Yoel uszkodził w pierwszej rundzie, a drugą wygrał, więc... tam też przypadku nie widzę :)
    Ale Jacare oczywiście wyjaśnił Romero.

10. Underdog

Underdog Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    359
    Zdobyte Lajki:
    181
    Punkty:
    490
    Spokojnie Kapitanie, bez emocji. To tylko czysta polemika z mojej strony, bez uszczypliwości. Oczywiście zgadzam się, że Romero posiada wyjatkowy instynkt zabójcy. Zwrocilem jedynie uwagę, że szczęście i Opatrzność troszkę mu pomagaja. To w żadnym stopniu nie umniejsza jego zasług ani Waszego sukcesu w postaci trafnego wytypowania Yolo jako zwycięzcy. Aha! Przyznam jeszcze, ze moja interpretacja walki ze szklanym Luckiem moze nie była pierdoleniem, ale czystym gdybaniem. Nie wiemy co by się stalo w rundach mistrzowskich. Może Romero na wysokiej adrenalinie skakalby jak sarenka. Chuj go tam wie. Chcialem tylko pokazać inny punkt widzenia. Tyle w temacie. Czy takie oświadczenie pozwoli nam w zgodzie i pokoju przejsc do nastepnej gali?

11. kapitanameryka

Light Heavyweight

Komentarze:
    1,690
    Zdobyte Lajki:
    872
    Punkty:
    140

;)

12. kapitanameryka

Light Heavyweight

Komentarze:
    1,690
    Zdobyte Lajki:
    872
    Punkty:
    140
    @Cloud , czy typer ruszy przed tą galą? Ten na stronie mmarocks też nie działa od czasu walki Jacare.

13. Cloud

Cloud UFC
    Light Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    15,632
    Zdobyte Lajki:
    20,301
    Punkty:
    1,790
    Nie, Typer wstrzymany :(

Share This Page