Analiza kursów forBET - KSW 42

upload_2018-3-3_13-0-31.png
 
Ja na pewno nie, gość jest 20 kg cięższy i kurs jest nie warty ryzyka
Ja złapałem na STS ,że Wójcik wygra przed czasem 1,90 :whodefuk: kebab podobny do Ferdka z Brazyli leci na hura i ma szklaną szczękę ;) za drobniaki można grać :penn:
 
Elo,ten Hatef to placek w stójce,Wójcik przed czasem lub Wójcik przez ko, tko or dq to już są w miarę rozsądne opcje. Co sądzicie?
 
Elo,ten Hatef to placek w stójce,Wójcik przed czasem lub Wójcik przez ko, tko or dq to już są w miarę rozsądne opcje. Co sądzicie?
Ja postawiłem na sts kurs 1,90 ,że Wójcik wygra przed czasem :beczka: Marcin powinien to ogarnąć w pierwszej rundzie bo Kebab jest taki mocny jak Brazylijski Ferdek :mamedwhat:
 
@Puczi świetny nos. Graty mordo.
Czułem, że Askham może upierdolić Cipka ale, że tak szybko i middlami to w życiu bym sie nie spodziewał :)

Dzięki :D Aż takiej demolki też się nie spodziewałem, ale ludzie, według których Materla miał szansę w stójce po prostu nie rozumieją sportu. Różnica klas była oczywista. Rzutem na taśmę poszły jeszcze konkursowe drobne na Askhama KO po 6.00.
 
Dzięki :D Aż takiej demolki też się nie spodziewałem, ale ludzie, według których Materla miał szansę w stójce po prostu nie rozumieją sportu. Różnica klas była oczywista. Rzutem na taśmę poszły jeszcze konkursowe drobne na Askhama KO po 6.00.
Puczi graj underdogi tylko, bedziesz bogaty
 
U mnie też na plus. Askham i Narkun. Reporterka zniszczyła resztę szczęścia. Graty dla wygranych. Preelimsy o której startują?
 
ludzie fortuny pewnie potracili na Materli, bo oprocz jednego osobnika z cohones raczej nikt Askama nie gral
 
U mnie też na plus. Askham i Narkun. Reporterka zniszczyła resztę szczęścia. Graty dla wygranych. Preelimsy o której startują?
Mój kupon zniszczyła Raszewska i Mamed :matt: Ta Raszewska i Owczarz nadają się do tarcia chrzanu :joe: Nie wspomnę o Wójciku co 2 rundzie nie mógł zakończyć Kebaba bez kondycji :irish:
 
Kurwa miałem NArkuna i Aschkama ale mi się do tego zachciało Raszewskiej ...

Nie tylko tobie się jej zachciało :sad: , mi też laska utopiła 2 kupony :facepalm: tobie dochodzi jeszcze dodatkowy wkurw bo 2 kursy ponad 2 zł weszły a wielka faworytka za niewiele ponad 1,30 poległa w tragicznym stylu ... Szkoda szczepić ryja ...
 
Ja w KSW wszedłem spokojnie ze stawkami i całe szczęście. Grałem Kaszubowskiego, Koperę, Owczarz, tego niemieckiego Turasa(a może na odwrót?), Szulakowskiego i Magica. Także słabo, ale za parę dyszek więc nie ma płaczu.
@Puczi, co do szans Materli w stójce to nie wiem jak mnie zrozumiałeś, ale ja widziałem je w jednym, mocnym cepie. Poza tym Askham wygrał w jedyny sposób jakiego można było się spodziewać. No może nie do końca, bo niekoniecznie spodziewałem się kopnięcia na wątrobę. Zresztą strasznie w chuja przyciąłeś z analizą tej walki. Pisałeś, że to dobry bokser, a on mi skopał Cipao po organach wewnętrznych. Wypych qrwa! A tak na serio to podwójne gratulacje dla Ciebie. Po pierwsze za wytypowanie zwycięzcy, a po drugie dlatego, że zdecydowanie nie był on faworytem :OK:
 
Dobrze, że z Raszewską tak szybko się skończyło, bo miałem ją na zbyt wielu kuponach, niepotrzebnie bym się denerwował. Lipski w sumie też się nie popisała.
 
Back
Top