Analiza kursów forBET - KSW 42

Uważam, że Askhama. Nie wiem, czy śledzisz moją stronę, ale jeśli tak, możesz zobaczyć grudniowy wywiad ze Scottem, w którym opowiada o przejściu do ATT.
 
Na tle europejskim tak. Oczywiście, że Askham jest do zrobienia, ale dla mnie Brytyjczyka jest fawrorytem. Według obecnego kursu - 1.40 - Materla ma 71% szans na wygraną, co jest idiotyczne. Żeby go grać, trzeba mu dawać co najmniej 75%, a to już jest szaleństwem. Poprzedni rywale Materli nie mieli zielonego pojęcia o stójce, a teraz Polak dostanie wielkiego, szybkiego i silnego boksera.
Dzięki za info, zapomniałem że Askham jest w att. W takim razie dog lub pass
 
Wszystkim obstawiającym Materlę polecam obejrzeć ostatnią walkę Scotta

Pamiętaj ,że Materla jest pupilkiem KSW i jak Scott go nie znokautuje lub nie będzie go tłuc całe 3 rudny i nie da się obalić to może wygra przez decyzję pewnie KSW chce zrobić rewanż Mameda z Cipkiem bo się sprzeda dobrze PPV i do tej gali dorzucą Czopka vs Konfident :jjsmile: Dla tego chyba odpuszczę tą walkę Materlii tak jak walkę Kaszubowskiego z Niemcem bo może się wydarzyć tam wszystko :frankapprove:
 
Pamiętaj ,że Materla jest pupilkiem KSW i jak Scott go nie znokautuje lub nie będzie go tłuc całe 3 rudny i nie da się obalić to może wygra przez decyzję pewnie KSW chce zrobić rewanż Mameda z Cipkiem bo się sprzeda dobrze PPV i do tej gali dorzucą Czopka vs Konfident :jjsmile: Dla tego chyba odpuszczę tą walkę Materlii tak jak walkę Kaszubowskiego z Niemcem bo może się wydarzyć tam wszystko :frankapprove:
Wiem jak to bywa z decyzjami w ksw ale Scott będzie miał sporą przewagę w stójce, a odpowiadając na Twoje pytanie odnosnie Filipa to obejrzałem jego ostatnie dwie walki.
Wydaje mi się że POWINIEN to wygrać bo jest bardziej techniczy od Kopery i ma całkiem przyzwoitą obronę przed obaleniami. Cardio też poprawił w porównaniu do walki z Wrzoskiem. Ale nie jest to żaden pewniak, daje mu 70% na zwycięstwo.
 
A co sądzisz o walce Owczarz vs Raszewska? bo szczerze to obu nie znam :beczka: A ta Raszewska niby kick bokserka ale to nie Asia Jędrzejczyk , więc nie wiem co o niej sądzić :no dawaj: Myślę nad walką Jurkowski vs Zawada ale obaj to zawodnicy którzy poza sezonem to chyba nie trenują :nono:
 
A co sądzisz o walce Owczarz vs Raszewska? bo szczerze to obu nie znam :beczka: A ta Raszewska niby kick bokserka ale to nie Asia Jędrzejczyk , więc nie wiem co o niej sądzić :no dawaj: Myślę nad walką Jurkowski vs Zawada ale obaj to zawodnicy którzy poza sezonem to chyba nie trenują :nono:
Raszewska ją rozjebie, daje ją na taśmę.
 
Ja bede grał Szuliego, ma lepszą kondycję a walka trwa 5 rund.
Kurs na Szuliego dobry ;) Gamer zmienił klub i Gamerowi i Borysowi wyszło to na złe a Szulakowskiego prowadzi Bońkowski :mamedwhat: Ja tej walki nie obstawiam bo nie lubię Szulakowskiego , więc nie umiem obstawić tego pojedynku na chłodno :damjan:
 
Kurs na Szuliego dobry ;) Gamer zmienił klub i Gamerowi i Borysowi wyszło to na złe a Szulakowskiego prowadzi Bońkowski :mamedwhat: Ja tej walki nie obstawiam bo nie lubię Szulakowskiego , więc nie umiem obstawić tego pojedynku na chłodno :damjan:
Gamer pewnie wygra pierwsze dwie rundy a później Szuli powinien przejąć stery. Nie wierzę że w ATT w miesiąc zrobił niewiadomo jakie postępy a Szuli ma na pewno dobre warunki w Olsztynie.
 
Zawada nie ma ani dynamiki ani kondycji nawet na jedną rundę jak oglądałem jego ostatnią walkę dla najlepszej organizacji na świeci czyli PLMMA :rutekajak: to tragicznie to wyglądało . Juras nigdy nie był wybitnym zawodnikiem i do tego po gali majowej nic nie robił , więc za drobne można na niego dać , ale za gruby hajs bym nie wchodził .
 
Last edited:
Kurde myślę z tym Mamedem. Żyrafa będzie miał przewage warunków fizycznych i lepsze bjj. Może warto pomyśleć o Narkunie? Jakie jest wasze zdanie? Narkun to nie Barnat
 
Ja gram Mameda :boss: Nie wiem czemu wy tak mówicie ,że Narkun ma lepszy parter ? To ,że bierze udział w turniejach ADCC to nie znaczy ,że jest lepszym parter od Mameda :o o: Stójka i zapasy ( szybkość i dynamika) po stronie Mameda :evil: A po stronie Narkuna zasięg i gabaryty ? :o o: wątpię aby Barnatt czy Grove ważyli mniej i mieli gorszy zasięg w dniu walki od Narkuna a jak się zakończyły ich walki ? :applause: Z góry mówię nie jestem fanem Mameda , więc podchodzę do tej walki na chłodno .
 
Kurde myślę z tym Mamedem. Żyrafa będzie miał przewage warunków fizycznych i lepsze bjj. Może warto pomyśleć o Narkunie? Jakie jest wasze zdanie? Narkun to nie Barnat
Narkun to klasa wyżej niż niedorobiony groove czy barnat. Pomimo nie posiadania zdolności pisania i czytania ze zrozumieniem.
Ja gram Narkuna na bank, walka 55/45 Żyrafa, kurs wyższy.
 
Limit wagowy Narkun vs Mamed 92 kg ?? :mamedwhat: idź pan w chuj z taką organizacją zamiast zrobić walkę o pas to oni kilo mniej i bez pasa :jon:Gdzie tu logika ?
 
Jeszcze limit wagowy Jurkowski vs Zawada 95 kg :irish: I oni chcą być postrzegani jako najlepsza organizacja w Europie :jjsmile:
 
Na razie Szuli 3,56 + Ariane 1,17 = 4,17 (efortuna) i jeszcze nad czymś pomyślę.
 
Jurasowi pewnie nie chce się robić wagi a to jest KSW więc:fjedzia:
To Wójcik też powinien walczyć w 95 kg ;) Gamer w 74-75 itp ;) po co zawodnicy mają się męczyć ;) albo niech wprowadzą kategorie wagowe od 56 co 2 kg w górę do 120 kg i będę mieli tyle mistrzów i się zawodnicy nie będą męczyli zbijaniem wagi :kis::kis::kis:i 4 gale co roku i będzie KSW najlepszą organizacją na świecie :śmiech: I powiem wam jedno UFC jest w dupie , UFC jest w dupie , UFC jest w dupie :joe:
 
Back
Top