Analiza kursów Betsafe - UFC on Fox: Dillashaw vs. Barao 2

Weszło Barboza+Tate AKO 2,40 i Lauzon+Cummings+Tate AKO 2,32.
Nie weszło Lauzon+ że TJ nie skończy tego przed czasem. W 3 rundzie chciałem wrzucić że walka nie dotrwa do końca, ale standardowo jak już odpaliłem komputer to nie było aktywnych zakładów. Do tego była taśma ale Wineland ją zepsuł.
Nie wiem czemu tak się dzieje, ale jak gram za jakieś mniejsze, symboliczne stawki, to zawsze jestem na + po gali, nie są to jakieś zawrotne sumy, ale w stosunku do tego za co gram to nie jest źle. Problem zaczyna się jak chce postawić większą kwotę, wtedy się podpalam i często stawiam takie bezsensowne zakłady że szkoda gadać. Morał chyba z tego taki że muszę zacząć grać tylko za małe stawki i powoli ciułać hajs i się jeszcze sporo nauczyć się o bukmacherce. :D
 
Cruckenshank to pała
U mnie groszowe sprawy ale bardzo mnie zdenerwowała postawa Darona.Kurcze już pomijając ,że miał 2 razy możliwość bycia z góry po przechwyceniu kopnięcia Krause to jeszcze nie walczył o przetrwanie tylko klepał jak młodziak na pierwszym treningu bjj. Z góry mógł przecież punktować gnp a nie nastawiać sie na sam boks.Zawiódł mnie bardzo i oddalam dalsze granie na niego.
 
U mnie groszowe sprawy ale bardzo mnie zdenerwowała postawa Darona.Kurcze już pomijając ,że miał 2 razy możliwość bycia z góry po przechwyceniu kopnięcia Krause to jeszcze nie walczył o przetrwanie tylko klepał jak młodziak na pierwszym treningu bjj. Z góry mógł przecież punktować gnp a nie nastawiać sie na sam boks.Zawiódł mnie bardzo i oddalam dalsze granie na niego.
Z ust mi to wyjąłeś
 
Trafiłbym Barbozę, wtopiłbym Eye. Czeka mnie jeszcze jedna kartka do typowania na kartce w sobotę.
 
Back
Top