Analiza kursów Betsafe - UFC on FOX 14: Gustafsson vs Johnson

graty wszystkim wygranym ,ta gala mnie zniszczyla -375,polowa zarobku z cerone +bons poszla sie jebac
od nastepnej gali wracam do standardowych stawek 30za kupon, ,a @Szady jesli sie znow pojawi kiedykolweik takie promo jak ta pomylka to gram tak jak ty kontry,jedna za malo kontra i zamiast duzego zarobku spora wtopa,
 
Na Seerym 700 Nedkon i Hendo -150
550 do przodu
Stunner z Johnsonem niezle trafiles, gratulacje z Seerym prawie wtopa xd
 
u mnie lipa niby ten miesiac na spory plus jeszcze ale chodze jakis struty.chyba dlatego ze zrobilem blad nowicjusza i nie dalem na mousasi ko ,tylko sub i decyzja .mysalem ze spioch nie znokautuje hendo ale stalo sie inaczej.
no nic za tydzien przeznaczam chyba tylko 100zl na zaklady ,jakos malo mnie ta gala interesuje nie wiem dlaczego
 
@SCStunner WIELKIE GRATY ZIOMEK!
Mega ryzyko było zagrać za taki hajs ale jak widać Rumble na dobre postanowił narozrabiać w 93 i w walce z Jonesem nie mam pojęcia co będzie.
Cieszy wygrana Badera choć walka chujowa.Ja mam delikatne plecy na tej gali ale Diaz będzie szedł w opór.
 
Jako, że tylko ja i @SCStunner stawialiśmy na nokaut w wykonaniu Rumble poprosimy o jakieś dwa bonusowe punkciki.
A w ogóle ile jeszcze gal w tej edycji, jedna dwie?
 
lista_styczen_edycja_2.jpg


Po drugiej serii stycznia na prowadzenie wysunął się @SCStunner, tuż za nim plasuje się lider poprzedniego rankingu @sawciu, trzecie miejsce zajmuje @raynor187, a czwarte ShutTheFuckUp.

Tak wyglądają wyniki drugiej serii:

@SCStunner - 13
@Alibaba - 11
@HubiSSJ3 - 11
@raynor187 - 11
@cloudeater - 10
@kapusta - 10
@sawciu - 10
@steel - 10
@stfu - 10
@The_Natural - 10
@spraycro - 9
@Wolek - 9
@mateusz19191010 - 7
@kairon - 6
@kiras - 6
@Lucash - 6
@Puczi - 6
@zychal - 6

Szósty sezon Typera BetSafe kończy gala UFC 183: Silva vs Diaz. Tabela jest wyrównana, więc teoretycznie każdy może wskoczyć na premiowane miejsce. Okazało się, że pomimo w miarę łatwych do przewidzenia walk, wcale takie nie były. Najwięcej osób siadło na Alexandrze Gustafssonie oraz na Konstantinie Erokhinie. Część osób zaryzykowała również Nico Musoke i na tym też straciło punkty. Z Bekticem oraz Mousasim nie było problemów. Powodzenia 31 stycznia!
 
A skądże, ten tytuł należy do @kiras . Seery wynikał bardziej z analizy, do Johnsona miałem takie swoje przeczucie. Czasami tak mam przed walkami, że po prostu jestem pewien, że wygra dany zawodnik. Zmyliło mnie to tylko raz, pamiętam dokładnie, Materla - Silva III, niby 150 zł, ale boli jak drzazga w fiucie, do dzisiaj. Ale teraz się udało, to się liczy panowie. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że swoje grono interesujących zawodników podczas analizy zawęziłem do trójki Musoke, Seery, Johnson i Musoke odpuściłem, co daje fajny akcent trafności analiz. Styczeń to dla mnie bukmacherski raj, +10000 złotych z hakiem, oby teraz nie nastąpiło coś w rodzaju bukmacherskiej bessy :D Na UFC 183 Diaza stawiamy, nie ? :>
I że tak się spytam nikt jeszcze nie zablokował Ci konta lub ograniczył stawki?:D
 
@Przemek , do tej pory nigdzie nie dowalili mi żadnych limitów, może oprócz unibetu, który często limituje stawki, ale to raczej nie zależy od wcześniejszych wygranych stawiającego. Żadne moje konto również nie zostało zablokowane :>
 
może oprócz unibetu, który często limituje stawki
Jesli mowa o Unibecie to faktycznie zdarzylo Ci sie, ze nie mogles postawic okreslonej stawki ? Mi tylko przekierowali kilka razy do recznego zatwierdzenia po czym i tak byly akceptowane.
 
Często miewalem tak, że np chciałem postawić na Rumble'a 1000 PLN, wysłali do ręcznej akceptacji i z tego akceptowali tylko 500. Największy problem miałem z Aśką Jędrzejczyk, odrzucali raz za razem, ale i tak ich ograbiłem :D
 
Back
Top