Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Teixeira vs. Saint Preux

Możesz mi spamować przed galą abym nie grał albo coś.Na Mir vs Duffe się niepotrzebnie wstrzymałem
Nikt Ci nie będzie spamował.Grasz za swoje pieniądze a nie za kogoś z forum .Każdy ma swój rozum.
Nie musisz stawiać każdej gali bo nawet ja tego nie robie.Jeśli buki mają do zaoferowania jakiś ciekawy kurs to wtedy warto jest pograć.Głupie granie i w dodatku na siłe nigdy nie dadzą Ci wygranych.Wkręć sie bardziej w temat analiz i nie rób jakiś nie przemyślanych kuponów.Weź przykładowo wybieraj jakiś jeden typ na całej gali choćby to miał być kurs 1.3 .
 
Nikt Ci nie będzie spamował.Grasz za swoje pieniądze a nie za kogoś z forum .Każdy ma swój rozum.
Nie musisz stawiać każdej gali bo nawet ja tego nie robie.Jeśli buki mają do zaoferowania jakiś ciekawy kurs to wtedy warto jest pograć.Głupie granie i w dodatku na siłe nigdy nie dadzą Ci wygranych.Wkręć sie bardziej w temat analiz i nie rób jakiś nie przemyślanych kuponów.Weź przykładowo wybieraj jakiś jeden typ na całej gali choćby to miał być kurs 1.3 .
Przecież to jest gadka jak do ściany, juz mu tyle osób to samo mówiło. Weź mu @Szady jebnij bany na tematy związane z bukiem i sie skończy wieczne marudzenie i płacz
 
Dołączam do klubu #PłaczkiPoMJ.
Ehhh, dla mnie był wałek i powinno być 29-28 dla Johnsona. Gdyby to weszło, to wyszedłbym na czysto. Wcześniejszy kupon zjebała mi McMann (miałem do niej złe przeczucie, chciałem stawiać na Nunes, ale się rozmyśliłem, a przeczytanie analizy mi w tym jeszcze pomogło) :D

W każdym razie jestem 13zł w plecy, ale co tam, odbiję się za dwa tygodnie!
Cały czas trzymam się początkowo wpłaconej stawki, ale teraz chyba pójdę nieco inaczej i spróbuję singlami coś ugrać. Może taka taktyka coś da, chociaż na początku będzie ciężko.
 
@midern miałem tak samo jak Ty ... przeczytałem tylko analizę walki kobiet nie wiedziałem jak walczy niunia z Brazylii i wjebałem się po uszy ... mimo wszystko dzięki instynktowi i stawianiu prawie na żywo wyszedłem do przodu ...W walce Brunson vs. Alvey po zapowiedzi zawodników postanowiłem postawić na to że walka nie skończy się przed czasem ... kurs wynosił 1,85 :dance::bayan::applause::fly:uratował mi dupę podczas tej gali
 
Barboza zjechany jak gówno, Melvin rozjebany w pizdu, Tibau do dzisiaj liczy gwiazdki, a Ty stawiasz na Beneila? Cruckenshanka rozjebał, ale Johnson wygra :tiphatb:

Ale jak to! Barboza zjechany jak gówno! Melvin rozjebany w pizdu a Tibau liczy gwiazdki! Jak możesz na Beneila stawiać. Lel

/złośliwość OFF ;)

:P

Ogólnie na lekki minus, split Kakaiego mnie załatwił, ale co napisałem wcześniej, co? :D

No cóż. Raz niejednogłośna decyzja daje, raz odbiera.
 
Last edited:
+28 po gali profit fchuuuuuj :cool: miałem grac Nunes ale analizy namieszały mi w glowie i zagrałem Herrere bo mnie przekonał na ważeniu :crazy:
 
Ale jak to! Barboza zjechany jak gówno! Melvin rozjebany w pizdu a Tibau liczy gwiazdki! Jak możesz na Beneila stawiać. Lel

/złośliwość OFF ;)

:P

Ogólnie na lekki minus, split Kakaiego mnie załatwił, ale co napisałem wcześniej, co? :D

No i co, myliłem się? :D Beneil też został pojechany bez mydła, a to, że sędziowie są pałami, to element tego sportu :P
http://mmadecisions.com/decision/6402/Beneil-Dariush-vs-Michael-Johnson
9/11 29-28 Johnson
2/11 30-27 Johnson

Niemniej gratuluję dolarów.
 
Nie rozumiem "bulu". Dla mnie 30-26 Dariush.
Kolejny trafiony kupon po Palharesie. Forma wraca. :boss:
 
Back
Top