Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night 78: Gastelum vs. Magny

Jakby Lazaro nie przekręcili to byłbym naprawdę zadowolniony... Ale nie ma co narzekać, bo pierwszy plusik od długiego czasu.
 
u mnie jeden kupon co wrzucałem wcześniej - 100
ale ten wszedł :D
Przechwytywanie.PNG
 
Ta , albo 10 razy przegrywa i raz wygrywa

To może w końcu zrozumiesz, że warto posłuchać osób lepiej znających się zarówno na sporcie, jak i bukmacherce? Nie ważne, jak bardzo będziesz sobie wmawiał, że X wygra - zaklinanie rzeczywistości niczego nie zmieni. Chyba wszyscy tutaj pisali, że kursy są nieadekwatne do realnych możliwości obu zawodników.

Kurwa to niesprawiedliwe...

Szukasz sprawiedliwości w hazardzie?

Ta, a potem znowu zerżnął kupony.Pozatym po tych latach kręcenia się w okół tego sportu no powinno być lepiej, a świadczy to tylko o mojej porażce

Aż tak się przejmujesz, że ktoś dla beki napisze, że zerżnąłeś kupony? :)
 
To może w końcu zrozumiesz, że warto posłuchać osób lepiej znających się zarówno na sporcie, jak i bukmacherce? Nie ważne, jak bardzo będziesz sobie wmawiał, że X wygra - zaklinanie rzeczywistości niczego nie zmieni.
Ta, a potem znowu zerżnął kupony.Pozatym po tych latach kręcenia się w okół tego sportu no powinno być lepiej, a świadczy to tylko o mojej porażce
 
Mam tak dobrą passę, nawet na piłce nożnej (sic!) , że cały czas boję się, że bóg bukmacherki tylko czeka na odpowiedni moment, żeby mi przypierdolić z grubej rury.
5dimes100.png
unibet100.png

Czekam na @Trzyha . Zaraz będzie spina o wrzucanie kuponów po fakcie ;)
 
Widzę, że u większości dużo zielonych, gratulacje!

U mnie średnio, drobne 3zł do przodu. Liczyłem na Gasteluma (podczas gali dawałem mu 48-47), ale wiadomo jak działa umysł tego, kto obstawił i typuje :D Trudno, bo i tak Lapilus zjebał, średnio wierzyłem. Generalnie, Jorgensen mnie zawiódł już któryś raz, i robię sobie takie postanowienie końcowo-listopadowe, że już więcej nie postawię na niego kasy. No i na koniec, kto by pomyślał - uratują mnie 3 overy :D

Jak możliwości pozwolą, to na kazdej gali będę stawiał kirasówki za 1zł czy 2, a nóż wejdzie.

qfxchzuphmqugyijxlcbhykahkrgltflxxrrigkoimcirnoyuuwduchjgncaociwsliiaqrofrmzmhrpxdhrzihdvkictiotjtmz



BTW. Zauważyliście błąd w rundach podczas walki Barzoli z Guterrezem? :D
12283345_888050081232179_212663907_n.jpg
 
Back
Top