Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 63

Przy kursach na UFC Kraków, jednak nic nie stawiam z tej gali. Strasznie niepewna się wydaje.
 
wie ktoś czemu tak kursy na Liz wzrosły? było 1,8 jest ponad 2
 
Wiem, wiem, ale nadal opłakuję Tony Martina i Akbarha Arreole :D. Dziękuję przyjaciele za zachęty, ale chyba faktycznie grosz do grosza zbieram by wejść w UFC Poland jak dzik w żołędzie :D.
 
ja wkońcu zagrałem Carmouche+Guida+Pena symbolicznie za Stówke :fly: teraz niech zajączek wielkanocny daje kase od buka :cool:

dopiero wrociłem do domu hah widze ze kupon wszedl straszny wałek był w walce Liz? hah chodził za mną ten Johnson czy jak mu tam z HW ale jednak się nie zdecydowałęm a szkoda ;p
 
dopiero wrociłem do domu hah widze ze kupon wszedl straszny wałek był w walce Liz? hah chodził za mną ten Johnson czy jak mu tam z HW ale jednak się nie zdecydowałęm a szkoda ;p
Troche był :lol: grunt ,że +462zł a w jakich okolicznościach to mam po prostu w dupie :dance:czasami wałki nam zabierają pieniądze.
 
dokładnie haha tyle razy przez wałki kupony szły do piachu chyba pierwszy raz był na "moją" korzyść ja +272 hah wydygałem z Poirierem nawet na tapology postawiłem ze przegra ale 15 min przed gala zmienilem typ ze wygra na punkty :D
 
Kiras , stawiałeś identycznie jak ja Liz+Guida+Poirier 400zł x 4,60 :))
Po walce Liz wyrzuciłem moją całą rozpiskę do kosza i liczyłem na splita, a tu proszę
do przodu jesteśmy:)
a tzw. kirasówka -> Shamil i Maynard zepsuli, ale żadna krzywda
 
Kiras , stawiałeś identycznie jak ja Liz+Guida+Poirier 400zł x 4,60 :))
Po walce Liz wyrzuciłem moją całą rozpiskę do kosza i liczyłem na splita, a tu proszę
do przodu jesteśmy:)
a tzw. kirasówka -> Shamil i Maynard zepsuli, ale żadna krzywda
O nie ! To Ty stawiałeś identycznie jak ja :lol:.Grunt ,że do przodu - GJ
 
Kasa z takich decyzji pachnie najpiękniej :D
To uczucie jakby twoja była która Cie rzuciła chciała się hajtnąć a Ty powiedziałbyś jej żeby teraz pocałowała się w dupe :D
Ładujemy magazynki na 10 i 11 kwietnia bo czuje,że po raz trzeci rozpierdole bank w tym roku :yahoo:
 
: )

f3N1UJP.png
 
Ja widzę 29-28 dla Iaquinty, ale pewnie będzie split jakiś dziwny. ;) Jeśli Masvidal ma mieć przewagę techniczną, to bardzo nieznaczną. Kluczem może być aktywność, a tutaj widzę oczami wyobraźni jak "Ragin" zadaje więcej znaczących ciosów - pytanie jak będą to widzieć sędzioweie. Co do siły ciosy, to obaj nie mają przesadnie dużej. Tak, Iaquinta kończył ostatnio walki przed czasem, ale wszystko to były techniczne nokauty będące następstwem serii ciosów. Jak by nie patrzeć, obaj nastawieni są bardziej na punktowanie niż "one punch KO".
Nostradamus
 
Dwa główne kupony weszły wiec wiec poprzednia gala prawie odrobiona :) Szkoda Masvidala ale ma nauczkę, żeby walczyć a nie spać w klatce!
 
Ja powiem wam, że przypał lekki z tym Clarke. Ale asekuracyjnie zagrałem dwa overy w Iaquinta/Masvidal i Guida/Peralta wiec jestem na plus :)
 
Gala na 20 funtów do przodu, ale nic nie wstawiałem, bo mam kanikuły i trzymam się z dala od kompa, hehe
 
Back
Top