Analiza kursów BetSafe: UFC 180 + Typer 600 zł

No wyjątkowo ładnie poszło ;) Najbardziej się ciesze że nie poszedłem za hajpem i nie zagrałem bezpiecznie bermudeza oraz jako jedyny postawiłem na Werduma przez TKO a także mniej więcej przedstawiłem jak będzie wyglądać walka.



Co do kuponu znowu postawiłem wszystkie typy na jednym + Gastlum niestety dałem jednak że main event będzie ponad 1,5 rundy, byłem pewien że chodzi ponad 2:30 w drugiej rundzie i rano nawet była kasa na koncie ale Puczi poskarżył i niestety zabrali
 
Oficjalnie 2:27 (z sherdoga), więc mój błąd wcześneij wydawało mi się jak sprawdzałem że 2:34 czyli ponad półtorej rundy. Ale chodzi mi o to że +1,5 rundy na betsafe to nie 2:31 drugiej rundy jak myślałem tylko musi walka trwać minimum 2 rundy.
 
Ale chodzi mi o to że +1,5 rundy na betsafe to nie 2:31 drugiej rundy jak myślałem tylko musi walka trwać minimum 2 rundy.


Over 1.5 to ponad 7 minut 30 sekund - nie wiem dokładnie czy 30, czy 31. Walka trwała 2:27 - czyli 7 minut 27 sekund.
 
A to w niedziele rano jak czytalem w Twoim opisie mi sie pojebało ;) Tzn byłem pewien że walka trwała ponad 2 i pół rundy bo gdzieś błędnie sprawdziłem wynik walki. I byłem pewien że Tobie chodziło że 2:34 to cały czas poniżej 1,5 rundy bo się nie skończyła. Źle sprawdziłem wynik walki i potem na tej podstawie źle przanalizowałem Twoj post Puczi. W każdym razie dobrze że cypher napisałeś bo dalej byłbym pewien że walka trwała ponad półtorej rundy :)
 
Back
Top