Analiza kursów BetSafe: UFC 180 + Typer 600 zł

Fabricio Werdum vs Mark Hunt - Mimo iż Werdum to głównie zawodnik bjj, to od pewnego czasu nadrabiał swoje braki w pozostałych płaszczyznach i można powiedzieć, że na obecną chwilę jest to bardzo wszechstronny zawodnik. Widać że jest świadomy tego co chce osiągnąć, a jest tym mistrzostwo UFC, jest już bardzo blisko celu. Fabricio to niewątpliwie ścisła czołówka wagi ciężkiej, może okazać się znacznie lepszy od Hunta w każdej płaszczyźnie, a mimo to jedno celne trafienie Marka ma szansę przekreślić wszystko to co na papierze i zgasić brazylijczykowi światło. Myslę jednak że Hunt wchodzący w tą walkę w zastępstwie Caina nie będzie miał aż tyle szczęścia. Werdum po pierwszych zapoznawczych rundach udusi zmęczonego i obitego przeciwnika. Werdum przez poddanie



Dennis Bermudez vs Ricardo Lamas - W tym pojedynku kluczowe mogą okazać się zapasy. Jeżeli Dennis w tej płaszczyźnie zdominuje przecziwnika, to Lamas będzie miał bardzo pod górkę. Po tym jak Bermudez zaprezentował się w walce z Guidą myślę że tak właśnie będzie. Bermudez przez decyzję



Jessica Eye vs Leslie Smith - Walka bedzie toczyć się w stójce gdzie Jessica ma więcej argumentów. Eye przez decyzję
 
baju, coś mówiłeś do mnie czy mi się zdawało? :P



Mój jedyny bet na ten weekend:



mc56pe.jpg




Sporo myślałem też nad Bermudezem, ale ciut za niski kurs na niego jednak na singla, a do pary w dublu nie widzę żadnego ciekawego "pewniaka".
 
U mnie też nie duzo:



Hunt 4.00 za 10 zł, czyli moją podstawową stawke



Ellenberger 3.1 za 15 zł
 
Hunt vs Werdum



Kasa na Hunta ,ale tu zrobie na odwrot i postawie na Werduma



Werdum via sub







Bermudez vs Lamas



Bermudez jest lepszym zawodnikiem nie tylko kursy sa na jego korzysc .



Bermudez przez decyzję







Eye • Smith



Eye powinna wygrac to na punkty.



Eye przez decyzję



kupon na Hunta



nie mam zbytnio czasu na glebsze analizy



ostateczne zaklady



manhoef+aguilar+okami



brooks



vera+bermudez



hunt



jak wejdzie ghana+szwecja(remisy bez zakladu) to dam na elenbergera.
 
Mark Hunt vs. Fabricio Werdum
Mimo kciuków zaciśniętych za Samoańczyka do granic możliwości, będę realistą. Jedyne co Hunt może zaprezentować to mocarne KO. Postawię jakąś groszową stawkę na niego, ale głównie ze względu na wysoki kurs i sympatię. Realnie patrząc, Fabrycy da się Markowi wypompować, a w końcowych rundach wykorzysta jego jednowymiarowość i zmęczenie. Werdum, KO.

Dennis Bermudez vs. Ricardo Lamas
Lamas w swoich ostatnich walkach pokazał jak wiele brakuje mu do czołówki poprzez brak stawienia większego oporu w walce z Aldo i nieskończenie naprawdę przeciętnego zawodnika, jakim jest Dias. Bermudez za to jest obok Conora chyba jedynym, który może w tym momencie zagrozić mistrzowi. Myślę, że zwycięży, a potem zgłosi się do title shota. Bermudez, decyzja.

Jessica Eye vs. Leslie Smith
Eye miała trochę pecha w swoich ostatnich walkach, a Leslie nie pokazuje nic specjalnego. Myślę, że Jessica będzie lepsza w stójce, jak i w parterze i zmusi sędziów do punktowania na jej stronę. Eye, decyzja.
 
stawia ktos na tego pana


http://www.tapology.com/fightcenter/fighters/70997-leonardo-morales-chimmy


jak wygladal w tufie? kurs 2.45 topology na niego glosuje 75%
 
glosuja, bo mial dwa dobre wystepy w TUF'ie w stojce, ale Yair IMO to inna liga i Chimmy zostanie zjedzony. Meksykanin jest wielki jak na ta wage, 'dlugi', dobry zasieg ktory swietnie wykorzystuje, a do tego niezle zapasy ktorych Moralesowi troche brakuje co bylo widac po drugiej walce. (IMO grapplingowo to siedzial strasznie, nie wiem czy az taka wygrana zdecydowana jego byla)



jesli mi nie wierzy ktokolwiek to wyystarczy spojrzec na HL ich walk z TUF'a albo po prostu odcinki ogarnac, Yair przechodzil wszystkich bezproblemowo praktycznie, bardzo zmotywowany i bezwzgledny.
 
Dzisiaj czuję, że Lamas albo da jedną z lepszych walk w życiu albo jedną z gorszych, nie będzie czegoś po środku:-)



Doświadczenie uczy mnie, że jak jednego dnia wszystko mi siada, to następnego wszystko się psuje. I tak jak wczoraj byłem ponad kursy 2,1;1,8,1,78 powchodziły leciutko, tak dzisiaj pewnie nic nie siądzie i dlatego się bardzo mocno zastanawiam, bo Ellenbergera chciałem grać od dłuższego czasu. Ale według mnie tez bez iskry na ważeniu..
 
co kurwa? to ostatnie zdanie to ironia?



bardzo dziwny post skleiles w koncowce.
 
@baju



Edytowałem kilka razy, dlatego. Dopisywałem po zdaniu co chwilę.



Nie to nie jest ironia. To że się uśmiechnął to dla mnie nie iskra, taki po prostu skupiony mocno i ewentualnie pewny siebie, ale z pewnością nie nazwał bym tego iskrą. Takie zwykłe wyjście, bez specjalnego błysku w oku.
 
Werdum vs Hunt



Werdum powinien bez większego problemu ugrać walkę na swoją korzyść, unikać tylko mocnego cepa.



Werdum przez poddanie.



Bermudez vs Lamas



Bermudez jest lepszym zawodnikiem praktycznie w każdej płaszczyźnie i dezycja będzie jego.



Bezmudez przez decyzję.



Jessica Eye vs. Leslie Smith



Eye jest zdecydowaną faworytką i ugra decyzję.



Eye przez decyzję.
 
Bermudez vs. Lamas -- mimo że faworytem jest Bermudez to zaryzykuje i postawie na Lamasa. Jedna sensowna wygrana Dennisa nad Max’em Holloway’em to dla mnie jednak za mało by robić z niego gwiazdę. Reszta jego rywali to nic nadzwyczajnego… RICARDO LAMAS PRZEZ DECYZJE


Werdum vs. Hunt -- jedyna nadzieja Hunta to bardzo celny i mocny cios na głowę Fabricio. Patrząc jednak na ostatnie postępy w stójce Werduma myślę że Hunt nie zdoła ubić Brazylijczyka… FABRICIO WERDUM PRZEZ PODDANIE


Eye vs. Smith -- szczerze mówiąc to żadna z tych zawodniczek nie mówi mi zbyt dużo. Dla mnie wytypować ten pojedynek to totalna loteria a jako że mam sporo pkt do nadrobienia to ryzykuje stawiając na underdoga… LESLIE SMITH PRZEZ DECYZJE


Mogę kupon konkursowy połączyć np z NBA, NHL?
 
Jedna sensowna wygrana Dennisa nad Max • em Holloway • em


Knee to nie była nawet sensowna wygrana, ja punktowałęm dl Hollowaya, bo pokazał się o wiele lepiej w tej walce niż Bermudez, ale chyba nie oglądałęś jego walki z Guidą, którego bym nie nazwał byle kim, a w tej walce pokazał się ze świetnej strony i jeśli wyjdzie w takiej formie to ostatnio notujący regres Lamas nie będzie w stanie sie odnaleźć w walce.
 
akurat walki z Holloway’em nie kojarze więc sugerowałem sie wynikiem. Walkę z Guida widziałem i Bermudez wyglądał bardzo dobrze jednak moim zdaniem Lamas to znacznie mocniejszy rywal niż Guida mimo wszystko. Tak więc jak piszesz że z Holloway’em miał ciężko, do tego średniak Guida i nic więcej z konkretniejszych rywali.
Dla mnie walka z Lamasem pokaże nam czy Bermudez jest gotowy na walki ze ścisłą czołówką
 
Werdum vs Hunt

Werdum jest jednym z moich ulubionych zawodników. Przez ostatnie 5 lat przegrał tylko z Overeemem gdzie zawiódł gameplan bo w stójce Werdum wygrywał. Niepotrzebnie sie kładł przez co praktycznie przegrał walkę. Zastanawiam się czy mimo tego iż Werdum znacznie podciągnoł walke w stójce, walka nie będzie podobna. Fabricio może bać się "kowadła" i uciekać na siłę do parteru ewentualnie będzie punktował i atakował z doskoku. Większość stawia że albo Werdum przegra przez poddanie albo Hunt przez nokaut. Co do Hunta pełna zgoda, jednak mi się wydaje że Brazylijczykowi nie uda się poddać przeciwnika. Myśle że albo walka skończy się przez decyzję albo Werdum skończy w parterze ciosami. Fabricio Werdum przez techniczny nokaut.

Bermudez vs Lamas

Walka której najmniej wiem co się stanie i jak będzie przebiegać. Mimo że faworytem jest Bermudez to walka dla mnie 50/50. Obaj mają taki sam rekord i taką samą liczbe wygranych przez nokauty poddania i decyzje, a underdog Lamas w ciągu ostatnich 4 lat przegrał tylko w walce o pas z niekwestionowanym mistrzem Aldo. Na początku chcicałem stawiac bezpiecznie jak większość na Bermudeza ale po obejrzeniu ważenia zdaje mi się że jednak Lamas był pewniejszy siebie i da radę. Ricardo Lamas przez decyzję.


Jessica Eye vs. Leslie Smith

Nie lubie typować walk kobiet, ponieważ często jest to po części loteria. Smith przegrała 3 z ostatnich 5 walk jednak walczyła z scisłym topem. Natomias Eye w ostatniej walce przegrała kontrowersyjną decyzją z Alexis Davis a wcześniej pokonała Sare Kaufmann z którą Smith przegrywała dwukrotnie, jednak wynik tej walki został zmieniony na nc z powodu stosowania przez Eye zakazanych substancji. Zdaje mi się że Eye jest lepszą zawodniczką i bardziej będzie jej zależało na wygranej. Jessica Eye przez decyzję.
 
Knee ja przy pierwszej edycji miałem to samo pytanie i zdaje mi się że nie ma problemu z tym. Ważne tylko żebyć postawił przynajmniej jedną walkę z analiz.
 
Bermudez - Lamas
Bermudez w pełnym sztosie i w drodze na szczyt. Lamas przetrzyma początkowe ataki, ale sam raczej nie zagrozi Denissowi. Tym samym walka zakończy się decyzją na korzyść Bermudeza.


Werdum - Hunt
Brazylijczyk jest bardziej kompletnym zawodnikiem. Do tego jest nieco młodszy i bardziej doświadczony. Nie musi również męczyć sie przed walką ze ścinaniem wagi. Mark może nie być w pełni skupiony na walce (z uwagi na jakieś prywatne problemy) i źle może na niego wpływać wysokość npm na jakiej rozgrywana jest gala. Werdum przez poddanie.


Eye - Smith

Szykuje się ostra cepeliada. Wazna będzie zatem garda, z którą Smith ma problemy. Eye będzie trafiała celniej i tym samym wygra przez decyzję.

Kupon puściłem sobie ze wszystkimi trzema walkami.
 
i skończył się póki co hype na Bermudeza. Tak jak pisałem Lamas to dla niego na ten przeszkoda nie do przejścia
icon_smile.gif
 
Jasna sprawa Nikoś. Już piszę:

Punktacja w ogólnym rankingu po drugiej turze IV sezonu wygląda tak:

asd.jpg


Rades i Raynor187 wypadają z miejsc premiowanych, a na ich miejsca wchodzą Nayevsky oraz sawciu. A tak wyglądała punktacja odnosząca się tylko do gali UFC 187. Kapusta po raz kolejny rozbił bank:

Kapusta - 10
Lucash - 9
sawciu - 9
Mateusz1919 - 7
Nayevsky - 7
cypher - 6
Puczi - 6
steel - 6
fikusny - 6
Zychal - 6
stfu - 6
Knee - 6
raynor187 - 3
spraycro - 3
Wolek - 3
Kiras - 0
 
Panie, żadnego odwoływania. Co więcej, słyszałem, że do typowania będzie cała gala jako zadośćuczynienie :>...
 
Dzięki Tomuś, kochany jesteś! :-)
Zajebiście jest, liczę na hajsik, oby teraz nic nie spierdolić w kolejnej gali.

Kapusta, :-). Brak słów.
 
Ja tym razem nieco popuściłem wodze fantazji, no ale.. do trzeciej rundy wychodzę, także jeszcze powalczymy :-)
 
Back
Top