Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Co tu dużo mówić Panowie, 90% grających wtopiło.

Trzy główne pewniaki (Vegh Celiński Johnson) nie weszły, nie trzeba nic dodawać. U każdego w tasmach i solo.

Ogólnikowo -700zł do tyłu, na zminimalizowanie strat siadł kupon który przed KSW chyba każdy by sie w glowie pukał...

Pudzian Karaoglu i Materla na jednym kuponie...

Scutnner - masz jaja. Szacunek i głowa do góry, płyniemy dalej.

KRhSmBt.png
 
Pierwszy raz odkąd zacząłem grać (a zacząłem na początku roku od gali Jones vs Cormier) jestem w ogólnym rozrachunku na minusie. Co prawda -4,5% zainwestowanych pieniędzy, ale na minusie. Na tych dwóch galach od zupełnej porażki uratowali mnie Szymuszowski i Arlovski, ale i tak sporo (jak na moje stawki) w plecy. A myślałem czy by jeszcze w sobotę nie zagrać Karaoglu, ale jednak zrezygnowałem...

Ja zacząłem grać od ufc 185- 3 gale ,130 zł w plecy
Ile w plecy jesteś?Kurna,ja jestem 100% w plecy
 
Jest ryzyko, jest zabawa. Anthony to byl bardzo sliski typ do grania. Od poczatku widzialem w Danie faworyta (nie zebym sie chwalil:lol:). Puscilem nawet kilka komentarzy studzacych morale, ale pod naporem mas i realnej szansy wygranej Antka przez nokaut - odpuscilem. Niestety też udupilem kasę, bo pazernie postawilem Dana przez decyzje. :crazy: Jak napisalem na poczatku - jest ryzyko, jest zabawa.
Nastepny ryzykowny zaklad z dużym przepływem gotówkowym: Aldo vs McGregor.
 
Bardzo podoba mi się to co piszesz. Ktoś mi kiedyś dawno temu powiedział: "stawiaj sobie, stawiaj te kursy 1.20, 1.22, ale przyjdzie moment, w którym zdasz sobie sprawę, że nie tędy droga." Są zwolennicy grania tylko niskich kursów w taśmach, ale nie wiem czy jest wielu, którzy mają z tego rozsądne zyski.

Aż przypomniał mi się z tej okazji jeden mój kupon:

rexl1b6p.jpg


Jones, który ledwo wygrał z Alexem i Daniel, który też do czasu nokautu cienko przędł :D 1.16, 1.16 i 1.35 :lol: za 200 zł.
 
@Cloud aż mi się przypomniał kupon chyba kureqa:
Evans - Nog 1.20 + Ali - Reem 1.20 + Szpilka* - ????? 1.10 -> 1,584
* zaliczył 2 knockdowny
:D
 
Back
Top