Analiza kursów Betsafe – UFC 188: Velasquez vs. Werdum

Poszło Trevino-Case+Velasquez-Werdum (Walki skończą się przed czasem), AKO:2.62.
 
Żeby tylko z dużej Chmury nie był mały deszcz, bo jeszcze Cain przynudzi i przegra decyzją.
 
kup-ufc180.png


Dwóch underdogów weszło. Teraz pora na pewniaczków. :crazy:
 
Dorzuciłem End of Fight? w walce wieczoru na trzy pierwsze rundy. Bardzo chcę wierzyć, że ta walka nie wyjdzie poza trzy pierwsze rundy! :)
 
W ostatniej chwili przed galą postawione na Werdum przez poddanie, także kolejna gala na 0, ale przynajmniej lepiej się oglądało :)
 
Dorzuciłem End of Fight? w walce wieczoru na trzy pierwsze rundy. Bardzo chcę wierzyć, że ta walka nie wyjdzie poza trzy pierwsze rundy! :)

No i wywróżyłem. Kupon na rundy mi uratował budżet:

yxwe.jpg


3 runda mnie uratowała. W kuponie Tecia Torres + Cain Velasquez, babka (której się obawiałem) weszła, a maszyna-Cain nie wszedł. Ale to też nauczka życia: nigdy, ale to NIGDY nie stawiaj na gościa, który nie walczył od dwóch lat. Nawet jeśli jest największym mistrzem jaki stąpał po ziemi.
 
Ja 73 funty w plecy. Cain maszyna utarł nosa (chyba nie tylko mnie) dobrze, że miałem Fabrycjusza przez poddanie.
Za tydzień też będzie gala ;)
 
Tradycyjnie musial znalesc sie ktos taki jak Rosa kto zjebal wszystkie eleganckie tasmy. Oczywiscie zal potencjalnych wygranych, ale to wszystko bylo za grosze. Generalnie gala na solidny plus i mozna zaszalec za tydzien. Czekam tylko na kursy na Pletwe i Wookiego.
upload_2015-6-13_22-7-13.png

upload_2015-6-13_22-7-33.png

upload_2015-6-13_22-8-7.png
 

Attachments

  • upload_2015-6-13_22-7-5.png
    upload_2015-6-13_22-7-5.png
    8.6 KB · Views: 46
+ 86 zł. Fabricio król świata. Szkoda, że Gastelum nie skończył w drugiej rundzie, to by mi wszedł kurs 2.65. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego przestał bić.
 
śmieszki będą jak Nate zaskoczy.

nikt nie stawia na El Panterę? serio w waszych oczach Rosa to taki kocur? :)

ha, teraz doczytałem, że my maaan ogarnął, zresztą chyba pisaliśmy o tym. dla mnie ta walka to pick'em, szczególnie, że idealizuje Jacksona jako trenera.
ha, mądry Bartek, Yair potencjał w chuuuu!!!

takie posty to zero przechwalstwa czy coś, po prostu podsumowuje sobie jakoś to co myślę przed galą zawsze, ufc188 byłoby okej. :) @midern złapiesz coś fajnego za Eddiego w sigu!
 
Powtórzę jeszcze raz, może się komuś przyda: nigdy, nigdy, nigdy, NIGDY nie stawiać na zawodnika, który pauzował 2 lata. Nawet jeśli ten ktoś byłby jednym z największych mistrzów jacy przekroczyli oktagon.
 
Powtórzę jeszcze raz, może się komuś przyda: nigdy, nigdy, nigdy, NIGDY nie stawiać na zawodnika, który pauzował 2 lata. Nawet jeśli ten ktoś byłby jednym z największych mistrzów jacy przekroczyli oktagon.

W sumie przypadkowo trafnie porównałem Caina do Shoguna - widać było dużo gorszą mobilność po kontuzjach. Druga sprawa, że Werdum to dla mnie fenomen. Trening bjj zaczął w wieku 21 lat i tyle osiągnął, a mając prawie 4 dychy na karku z walki na walkę pokazuje progres. Szok dla mnie


Edit. Czyli jeszcze mam szansę zostać mistrzem ufc:fly:
 
nie ma to jak postawić Gasteluma przed czasem (2,10) i dołożyć do tego w ostatniej chwili Argentynę która traci gola i jebie kupon w 90 min...
potem taśma 6 walk i jeden błąd... Rosa... problem w tym że tak szczerze to Yari Rodriguez był dla mnie nieznanym fighterem ale jak się okazało jest zajebisty i trzeba mu się bacznie przyglądać. Jego boks szczerze mówiąc nie wymiata ale arsenał kopnięć coś pięknego a i w parterze fajnie się kulał.
 
nie ma to jak postawić Gasteluma przed czasem (2,10) i dołożyć do tego w ostatniej chwili Argentynę która traci gola i jebie kupon w 90 min...
potem taśma 6 walk i jeden błąd... Rosa... problem w tym że tak szczerze to Yari Rodriguez był dla mnie nieznanym fighterem ale jak się okazało jest zajebisty i trzeba mu się bacznie przyglądać. Jego boks szczerze mówiąc nie wymiata ale arsenał kopnięć coś pięknego a i w parterze fajnie się kulał.

Selavi
 
nie ma to jak postawić Gasteluma przed czasem (2,10) i dołożyć do tego w ostatniej chwili Argentynę która traci gola i jebie kupon w 90 min...
potem taśma 6 walk i jeden błąd... Rosa... problem w tym że tak szczerze to Yari Rodriguez był dla mnie nieznanym fighterem ale jak się okazało jest zajebisty i trzeba mu się bacznie przyglądać. Jego boks szczerze mówiąc nie wymiata ale arsenał kopnięć coś pięknego a i w parterze fajnie się kulał.

Tylko single są warte gry na dłuższą metę.
 
Montano+Cain+Gastelum dupa, Hill dupa, Alvarez uratował od tragedii. Miałem grać Escudero, ale oczywiście już któryś raz z rzędu zrezygnowałem z gry underdoga, który potem rozwalił przeciwnika z palcem w dupie. Ostatnio kiepsko się wiedzie... Lekki minus na tej gali.
 
Mi wszedł tylko Alvarez. Chyba postawiłem wszystkich Meksykanow którzy przegrali. Takiego pecha dawno nie miałem; )
 
Back
Top