1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Aleksander Emelianenko przeciw nacjonalizmowi

Discussion in 'Forum MMA' started by Tjo, Apr 15, 2010.

1. Tjo

Tjo Moderator Cohones

Komentarze:
    2,780
    Zdobyte Lajki:
    1,612
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Niewolnicze Południe
    Aleksander Emelianenko Przeciw Nacjonalizmowi

Oświadczenie Aleksandra Emelianenki ukazało się 21 marca 2010 roku. Źródło: www.emelyanenko.com

Drodzy Przyjaciele!

Wczoraj, 20 marca, na kanale NTV w programie „Русские сенсации” zostałem przedstawiony jako nacjonalista. Chciałbym publicznie oświadczyć, że ten reportaż jest oszczerstwem w stosunku do mojej osoby.

Jestem sportowcem! Nie reprezentuje i nie będę łączył się z jakimikolwiek politycznymi ideologiami skrajnych ugrupowań. Ja nie podzielam ich poglądów i nie chcę być narzędziem ich propagandy!
    Jestem zaangażowany w rozwój wszechstylowej walki wręcz w Rosji. Jako człowiek niezależny, daję młodym sportowcom możliwość realizowania się, tworząc własny klub AE Team. W mojej ekipie są zawodnicy różnych narodowości (przyp. Ukraińcy, Czeczeni, Dagestańczycy, Azerowie). Oni swoimi sportowymi osiągnięciami udowodnili, że są gotowi i mogą działać ze mną w jednym klubie. Ja szanuję ich i bardzo cenię to, że tacy perspektywiczni zawodnicy jak Michaił Maljutin, Aleksander Butenko, Artur Gusejnow, Adlan Amagow, Szamil Abdulmuslimow występują pod banderą mojego klubu.
    Owszem, znam się z Romanem Zentsovem, ale stanowczo nie podzielam jego radykalnych, politycznych poglądów. Nigdy nie uczestniczyłem w jego działalności oraz nie wspierałem jego ruchu.
    Chcę zajmować się sportem, występować pod flagą swojego kraju i walczyć dla niego o medale i tytuły. Nie chcę być mieszany do politycznych gierek i znajdować się między młotem a kowadłem w tego rodzaju sporach. Mam dzieci. Chciałbym, aby one dorastały w demokratycznym państwie, pozbawionym nacjonalistycznych, religijnych itp. uprzedzeń.
    Dlatego jeszcze raz chcę podkreślić, że nie wspieram i nie podzielam poglądów żadnych z radykalnych ugrupowań politycznych. Mam również nadzieję, że przestanie się mnie łączyć z tymi organizacjami, szczególnie w przypadku wykorzystywania wizerunku mojej osoby do ich „reklamy”. A jeżeli chodzi o nieuczciwy montaż materiałów w telewizji NTV, widzę dla siebie jedno wyjście – sprowadzenia tej sprawy na drogę sądową, tj. pozwu dotyczącego naruszenia moich dóbr osobistych - godności.

Proszę Was o podtrzymanie na duchu! Jak nikt inny, potrzebuję wsparcia moich fanów! Dziękuję Wam za poparcie, mimo tych wszystkich oszczerczych publikacji.

Z poważaniem. Aleksander Emelianenko.

Link do nagrania:

VUsrGZKSQKo[/media] oświadczenie Aleksandra w postaci videobloga

2. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,196
    Zdobyte Lajki:
    16,529
    Punkty:
    4,790
    Thnx! Już wrzucam na www.

Edyta: ;) Jest już na www. a wiec pojawił się osobny temat (zintegrowany z tym na MMAROCKS), więc zamykam aby nie było niepotrzebnego dublowania.

Share This Page