Aleks vs Oveerem w polsce?

kokaina

Legacy FC
Lightweight
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Wielki-hit-Starcie-tytanow-MMA-w-Polsce,wid,12612670,wiadomosc.html?ticaid=1ac7e&_ticrsn=5


To jakas bujda?
 
Autor ma albo ruski kalendarz i mu się z pierwszym kwietnia posrało, albo coś dobrego palił.
 
Miałem to już wrzucać, naprawdę chyba coś się pojebało w główkach :-)
 
Ch*j idę do łóżka może jak jutro wstanę i zobaczę jeszcze raz ten post to uwierzę :) (na stronie federacji ani inf o biletach nic, nie rozgłaszają tego wcale, coś tu śmierdzi)
 
Overeem na 100% wziąłby walkę z Aleksem podczas zawirowań związanych z pojedynkami na szczycie HW Strikeforce. Nie rozumiem oficjeli Strefy Walk. Po co taki news?
 
A z czego mu zapłacą i to na 3 tygodnie przed finałami K1? Nawt jeśli jakimś niesamowitym cudem dojdzie do zakontraktowania tej walki to:
- będzie to finansowa i promocyjna porazka, zważywszy na obecny poziom promocji SW i ciszy w mediach;
- Ali zostanie zjedzony przez fanów i dziennikarzy po tym jak odmówił Bigfootowi i Fiodorowi (jakby nie patrzeć na tło tej odmowy).

No i trzeba mieć mocne kwity od Alexa na to, że jednak jest w pełni zdrów i to nie z jakiejś malej kliniki pod Uralem, ale z jakiegoś poważnego ośrodka w Europie.
 
Jestem ciekawy czy to się zwróci, mimo wszystko obaj zawodnicy nie są znani dla szerokiego grona ludzi w Polsce.


Venom napisał że walka jest negocjowana, żeby tylko nie negocjowali jak Mayweather z Pacmanem. Nie zdziwię się zresztą jak zamienią braci Reem :)
 
Dyrma tu masz niby badania Aleksa http://strefawalk.com/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=1&Itemid=74


Też mam wiele wątpliwości co do tego pojedynku, ale nie byłaby to pierwsza sytuacja gdy Overeem robi coś takiego. Rok temu miał dwie walki MMA między FE, finałem K-1. Tak czy siak Boon napisał mi, że negocjacje są prowadzone i wszystko jest możliwe.
 
Może po prostu widzą w Aleksie poważnego wyzwania, więc AO mógłby z nim walczyć i dzień przed finałem K-1. Raczej jak rozgrzewka czy sparring. Zaś Fedor, Werdum czy chociaż Bigfoot wymagaliby trochę większego zaangażowania przed walką.
 
Jak już to widzą w nim płachtę na byka dla Fedora :P


Jeśli to dojdzie do skutku to chyba kupię bilet i przylecę do Polski, aż trudno uwierzyć ale to wspaniały news. Może biorąc pod uwagę to jak teraz szybko rozwija się MMA w PL i biorąc pod uwagę chęci Danuty wobec zawładnięcia Europą, można się powoli łudzić że UFC zawita także do Polski za jakiś czas.
 
Back
Top