-10% zniżki na wszystkie białka w naszym sklepie!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks



Wszystkie białka w naszym sklepie internetowym z rabatem -10% z kodem 10WHEY!


Jeśli mieliście w planach kupno białka, w Sklepie MMARocks panuje wielka przecena na te produkty! Pamiętajcie: Do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu koniecznie w naszej diecie potrzebne jest białko. Przy aktywnym trybie życia zapotrzebowanie na regenerujące i budulcowe właściwości białka jest znacznie wyższa. Poprzez odżywki białkowe w bardzo łatwy i smaczny sposób możemy uzupełnić jego niedobory.


*kod rabatowy wpisujemy w koszyku przy realizacji zamówienia.
http://www.mmarocks.pl/sklep-mmarocks/10-znizki-wszystkie-bialka-naszym-sklepie
 
Po ostatniej kreatynie mam problemy z jelitami więc tyle z brania suplementów, teraz muszę wracać do normalnego funkcjonowania.
 
Po ostatniej kreatynie mam problemy z jelitami więc tyle z brania suplementów, teraz muszę wracać do normalnego funkcjonowania.

Znajoma z bio-tech poleciła mi koncentraty probiotyczne na problemy + profilaktycznie co 2 miesiące, jadę na tym od pół roku, mega sprawa, jeden wystarcza na 2-3 tygodnie, możesz przetestować, na pewno nie zaszkodzi https://mikroorganizmy.com.pl/probi...centrat-napoju-probiotycznego-poj-500-ml.html
Alternatywnie tabletki z apteki, ale w tabletkach jest zwykle tylko 1-2 rodzaje bakterii i raczej wyłącznie przeciwbiegunkowe
 
Tak, ale raczej od wiekszych dawek.
Na czczo 30 minut przed sniadaniem ocet jabłkowy(5ml na pół szklanki) Tu normalny stolec, przed śniadaniem Colon C (5gr na szklankę wody) śniadanie jajecznica z 5 jajek całych na oleju kokosowym, wszystko gra, po śniadaniu D3K2MK7, tran, witaminy, Chela Mag B6 i witamina C, i po chwili zaczyna mnie kręcić i lecę na WC
 
@kaczka41 sory ale w tej dziecinie nie jesteś autorytetem.

PS. to nie Colon C bo już sprawdziłem stawiam na witaminę C
 
Last edited:
Na czczo 30 minut przed sniadaniem ocet jabłkowy(5ml na pół szklanki) Tu normalny stolec, przed śniadaniem Colon C (5gr na szklankę wody) śniadanie jajecznica z 5 jajek całych na oleju kokosowym, wszystko gra, po śniadaniu D3K2MK7, tran, witaminy, Chela Mag B6 i witamina C, i po chwili zaczyna mnie kręcić i lecę na WC
aa, czyli 3g lutujesz na raz? Zejdz na 1g.
 
Back
Top