Żużel

polska-czarnogora-bilet-bilety-d1-g30-poznan-474485937.jpg
Ja planuje o 18 być na stadionie.
 
Spartanie go zgasili w finale jak peta. Co nie zmienia faktu, że jest piekielnie mocny. Przed turniejem stawiałem własnie na niego albo Lagutę.
 
Finał mega. Brawo Magic! Całe zawody również na + pomijając tor. No ale czegoż wymagać od toru, który tworzony jest na ledwie jedne zawody, a później znika.
 
Zajebiste zawody były, lekko zdarte gardło, szkoda tylko Zmarzlika. Janusze po wyjściu ze stadionu nie potrafili docenić moich starań i nie pociagneli dopingu dla Maćka :(
 
W tym roku słaby tor, widać że zawodnicy mieli z nim problemy. Cook i Pawlicki to niestety pomyłka w całym cyklu, widać, że nie ten poziom. Iversen niewiele lepszy. Szkoda, że znowu bez polskiego zwycięstwa, może za rok.
 
W tym roku słaby tor, widać że zawodnicy mieli z nim problemy. Cook i Pawlicki to niestety pomyłka w całym cyklu, widać, że nie ten poziom. Iversen niewiele lepszy. Szkoda, że znowu bez polskiego zwycięstwa, może za rok.
Przecież tor był najlepszy z tych 3 pozostałych zawodów. Pawlicki to zapewne miał problem z jazdą przez ten upadek w 1 biegu, po tym już nie było widać tego błysku.
 
I oni jak jeżdżą w kółko?


Dlaczego to jest "bieg" skoro oni jeżdżą?
Bieg «każda z konkurencji sportowych polegająca na pokonywaniu określonego dystansu w możliwie najkrótszym czasie»

A dlaczego masz żółtą kartkę? Chcesz mieć drugą za prowokacje?
 
Bieg «każda z konkurencji sportowych polegająca na pokonywaniu określonego dystansu w możliwie najkrótszym czasie»

A dlaczego masz żółtą kartkę? Chcesz mieć drugą za prowokacje?
To nie prowokacja. Żużel to coś takiego jak nascar? Taki sport dla upośledzonych?

ps grozisz mi?
 
To nie prowokacja. Żużel to coś takiego jak nascar? Taki sport dla upośledzonych?

ps grozisz mi?

Masz satysfakcję z tego , że go ktoś Ci pociśnie?


Przecież tor był najlepszy z tych 3 pozostałych zawodów. Pawlicki to zapewne miał problem z jazdą przez ten upadek w 1 biegu, po tym już nie było widać tego błysku.
W zeszłym roku oglądanie tylko przed tv ale dla mnie ściganie lepsze i tor też. Strasznie rzucało zawodnikami.
 
Ale piękny finał dość średnich zawodów, zajebista akcja Lindgrena. Oby jutro cała drużyna jechała z piernikami !!!

 
No kurwa tak mało zabrakło Patrykowi... Wielka szkoda, że nie poszerzył trochę i nie wsadził Lindgrena w płot. Ale po pierwszych biegach to i tak szacun, że doszedł do finału i tam wgrywał od początku do prawie końca.
 
Lindgren latał w półfinale i finale. Mocno kibicowałem Duzersowi ale Fredka był wyraźnie szybszy. Szkoda ale nasi są bardzo mocni i wcale nie zdziwie się jak za miesiąc w Danii Zmarzlik będzie walczył o zwycięstwo. Janowski wydaje się najrówniejszy i to on ma największe szanse na powalczenie o końcowy triumf. Czeka nas kolejny ekscytujący sezon

Lindgren :frankapprove:


 
48 letni Greg Hancock zawita dzisiaj po raz pierwszy na krośnieński czarny najdłuższy tor w Polsce na ligowy mecz gdzie jego Stal Rzeszów podejmie moje KSM Krosno #ogieńWilki
 
48 letni Greg Hancock zawita dzisiaj po raz pierwszy na krośnieński czarny najdłuższy tor w Polsce na ligowy mecz gdzie jego Stal Rzeszów podejmie moje KSM Krosno #ogieńWilki
Ja pierdole teraz patrze po składzie i oczom nie wierze - Stanisław Burza jeszcze żyje? :lol: toż to legenda w chuj jest a Marcin Rempała to jakieś 5% siebie z czasów juniorskich.
 
48 letni Greg Hancock zawita dzisiaj po raz pierwszy na krośnieński czarny najdłuższy tor w Polsce na ligowy mecz gdzie jego Stal Rzeszów podejmie moje KSM Krosno #ogieńWilki
To widzę jesteśmy sąsiadami w tabeli. Eh, co się z tymi klubami dzieje.
---------------------------------
Grudziądz się ładnie popisał we Wrocławiu. 25-5 po pierwszych 5 biegach. Gdyby nie Łaguta to by z 20pkt nie wyszli.
 
Back
Top