Żegnajcie

Hahaha Pervert :D . To kto pierwszy zaczął rzucać się do Kaczki ? :D



Droni - Ale kaczka nabija w tydzień 500 więc jest różnica ...
 
Kaczka, to jest inna liga on średnio 335 posta na miesiąc, ale z tego co pamiętam, to przed grą Wiem kto wygra miał ich 1000. a Więc 2150 nabił w ciągu 2 miesięcy. Mogę sie mylić tam minimalnie,ale wychodzi na to że kaczka do grudnia powinien 6k postów osiągnać, a ty ramp z tą formą 1,5 na bank xD
 
Ostatnio mam więcej czasu, mamy luz na uczelni :P . Nie przypominam sobie, by to Pervert zapoczątkował . On najwyżej się fochnął i poszedł z gry Wiem kto ... Ale ataku na kaczkę nie przeprowadził ( nie jestem w stanie sobie przypomnieć )
 
Może ja zacząłem. Nie pamiętam. Z resztą co za różnica, pół forum go nie trawi.
 
Ja tam nic do niego nie mam . Nie znam go osobiście, ale ten lekki SPAMik w jego wykonaniu jest faktycznie irytujący . Ale skoro już pare osób zwróciło mu uwagę, to po co cały czas go atakować ?
 
czy to ważne kto? w ogóle czy kaczka jest na tyle ważny by w co drugim temacie pier*olić o nim?? Rampage, skup się na studiach, otrzęsiny się zbliżają, ciesz się nowym doświadczeniem i przestań pieprzyć głupoty w niemal każdym wątku. Zrób sobie czat czy coś, ale wrzuć na luz, bo już dawno zacząłeś być bardziej irytujący niż drób. On coś próbuje pisać z sensem, ty głównie zajmujesz się prywatą i ku*asami. eot
 
Krótko i na temat: przyłączam się do Shogun' a , ale z przyczyn osobistych.


Mir - zakład aktualny.


Komentować będe tylko newsy na stronie głównej.
 
do moderatorow,



sugerowalbym bana dla egzekutora, idiotyczne posty i tematy od czasu do czasu na forum sie pojawiaja, i tego nie da sie uniknac, ale ten typ kolejny raz ucieka sie do chamstwa i obraza innych uzytkownikow.
 
,,Wszystkie leszcze niech opuszą to forum - bye''



images




:-):-):-)
 
@up



Kaczorze - pisałem, że będe komentował tylko posty na głównej stronie?



Edit: przepraszam za double, coś mi się chrzani.
 
Stasinek... wtf bro? Co to za ciśnienie? Kaczka aż tak Cię denerwuje? To tylko forum stary, nie ma sensu się o cokolwiek tutaj ciskać wzajemnie.
 
To rzeczywiście komenujesz na głównej tylko - co za gość :-)



Poczekaj , zaraz sprawdzę główną...........nie ma tam artykułu "Żeganjcie" - więc blefowałeś - ot co:-)



Edit. Tematu Wiem kto wygra, też nie ma na głównej ...



A tak w ogóle pozdro, StaZinek :-)
 
Założyciel tego tematu - Shogun, jak na gościa, który się pożegnał to też wyjątkowo często coś ostatnio pisze...
 
"Urzekla mnie Twoja historia". Nie mam czasu, nie pisze, nie urzadzam z tego powodu ckliwych pozegnan, ale co kto lubi. Powodzenia w nowej tyrce.
 
Back
Top