Świąteczne życzenia Różala

E tam gadacie... Różal może i czasami trochę przegina, ale słuchając go w wywiadach odnoszę wrażenie że to naprawdę poukładany facet. Tu coś bardziej optymistycznego.
 
28i1ch0.jpg
 
Bonus jako pierwszy Wbijał Cwela na początku i końcu swojej wypowiedzi


 
Last edited:
Różal niby taki odważny, ale ciekawy jestem czy by sobie pozwolił na wyzywanie gejów, facetów przebranych za kobiety, zydow, islamu. W tych czasach obrażanie katolików i wiary jest pozytywnie odbierane przez mainstream, więc gdzie ta odwaga różala. Gdyby choć raz pozwolił sobie na obrażenie którejś z tych wyżej wymienionych grup, to by pracował na budowie, aby zarobić pieniądze.
 
Jak kolesia lubilem i uwazalem za pozytywnego wariata to po tych wpisach stwierdzam ze musi miec ostro zryty beret,moze faktycznie na jakichs dragach leci.
 

Marcin Ogrodnik
Marcin Różal Różalski To są ludzie, nie bogowie. Oczywiście nie bronię ich, ale to jest oczywiste, że tak będzie się dziać. Dlatego nie słucham ich. Mimo to uważam, że Kościół powinien trwać w Polsce.

Lubię to! · Odpowiedz · 7 · Wczoraj o 18:27
Ukryj 18 odpowiedzi

Marcin Różal Różalski
To jak ich nie bronisz,to sie nie wypowiadaj i ogolnie to w.........j

Lubię to! · Odpowiedz · 9 · Wczoraj o 18:58

Marcin Ogrodnik
Gościu, kibicuję ci na każdej gali, troche zrozumienia a nie do mnie wypierdalaj gadasz, wierz w co chcesz rób co chcesz a jak wrzucasz coś na fb to się licz z tym, że ktoś ma inne zdanie i po to jest możliwość komentarzy

Lubię to! · Odpowiedz · 12 · Wczoraj o 19:02

Marcin Różal Różalski
We chuju to mam.Nie kibicuj mi.Kibicuj tym kurwom pedofoilom.A to co wrzucam to moja sprawa i nie po to zeby jakies wielbiciele tych cweli to komentowali

Lubię to! · Odpowiedz · 21 · Wczoraj o 19:07

Marcin Ogrodnik
Marcin Różal Różalski Masz kurwa mózg? Czytasz to co napisałem? Czy rozumiesz tylko komentarze typu ,,jebać watykan" chyba napisałem, że ich nie wspieram, proszę bardzo nie bede kibicował, tylko widzisz, jak chcesz mieć za cokolwiek szacunek, skoro sam nie masz go do fanów?

Lubię to! · Odpowiedz · 26 · Wczoraj o 19:08

Marcin Różal Różalski
Ty jestes moim fanem?To fakt nie szanuje takich fanow

Lubię to! · Odpowiedz · 3 · Wczoraj o 19:12

Marcin Ogrodnik
Rób co chcesz pisz co chcesz nie moja brosz, wystarczy chwila gadki zeby się przekonać o kimś, chociaż pewnie gdybyśmy rozmawiali twarzą w twarz po pierwszym zdaniu najebałbyś mi garści i był z tego dumny

Lubię to! · Odpowiedz · 7 · Wczoraj o 19:14


buhuhuhuhu
 
To chyba odpowiedni temat by taki chłopaczek z prowincji jak ja mógł zapytać co właściwie oznacza "balas"?
 
Back
Top