"Sztuczna inteligencja" - temat jak najogólniejszy, by zmieścić wszystko!

Polecam profil, duzo generowanych obrazow

Chuj z obrazkami, pytanie lepsze.

W chwili obecnej to żydzi kładą łapę na naukę i historię, więc ja chyba wolę sztuczną, o ile to nie będzie chińska, amerykańska ani izraelska sztuczna.

Musi być NASZA. Bielik, do nogi :juanlaugh:
 
Ja rozkminiam jak przejść światem w kolejny wymiar. Demokracja się kończy, wszystko się kończy, trzeba organizować nowy porządek świata. Myślę, że to będą firmy, których jeszcze nie ma. Właściwie to nie ma takiej kategorii firm.
 

Ups... Jakiś nowy sposób na uczenie maszynowe, czyli jesteśmy w dupie.

Dodajmy do tego ich zakupy stali, wyciąganie od nas hajsu na kolejne plastikowe bzdety na aliexpress, a także rozpędzoną produkcję wojenną... Rosja jest chyba pretekstem, na który się mamy wystrzelać.
 
Ta "sztuczna inteligencja" przewyższa twoją :robertmakeup:
No nie wiem, uważanie ze sztuczne sieci neuronowe, które są tylko uproszczoną wersją sieci neuronowych w naszym mózgu (ponieważ nawet z całym naszym postępem naukowym rozumiemy działanie mózgu tylko na powierzchownym poziomie) wyprą prawdziwą inteligencje jest idiotyzmem. Pracuje jako inzynier danych wiec jestem blisko ludzi w projektach którzy pracują przy modelach LLM i analityce danych. Testujemy aktualnie copilota pod właśnie analizę danych w power BI i jak narazie gowno z tego wychodzi i nie zapowiada się aby to się zmieniło, sztuczne sieci neuronowe maja swoje ograniczenia i obecne rozwiązania pomimo zwiększania ilości danych oraz mocy przerobowej nie są wstanie zagrozić naszej inteligencj. Największy zamęt z sztuczna inteligencja robią ludzie:
- ktorzy nie maja zielonego pojęcia o tym
- dziennikarze szukający atencji
- firmy i ludzie ktorzy sprzedają rozwiazania AI lub zaiwestowali ogromne pieniądze w to .
Pozdrawiam
 
No nie wiem, uważanie ze sztuczne sieci neuronowe, które są tylko uproszczoną wersją sieci neuronowych w naszym mózgu (ponieważ nawet z całym naszym postępem naukowym rozumiemy działanie mózgu tylko na powierzchownym poziomie) wyprą prawdziwą inteligencje jest idiotyzmem. Pracuje jako inzynier danych wiec jestem blisko ludzi w projektach którzy pracują przy modelach LLM i analityce danych. Testujemy aktualnie copilota pod właśnie analizę danych w power BI i jak narazie gowno z tego wychodzi i nie zapowiada się aby to się zmieniło, sztuczne sieci neuronowe maja swoje ograniczenia i obecne rozwiązania pomimo zwiększania ilości danych oraz mocy przerobowej nie są wstanie zagrozić naszej inteligencj. Największy zamęt z sztuczna inteligencja robią ludzie:
- ktorzy nie maja zielonego pojęcia o tym
- dziennikarze szukający atencji
- firmy i ludzie ktorzy sprzedają rozwiazania AI lub zaiwestowali ogromne pieniądze w to .
Pozdrawiam
To przecież nie o to chodzi, żarciki się kłaniają. Na poważnie to mimo twojego argumentu ja wiem, że nawet tak proste sieci neuronowe już wypadły sporo ludzi z miejsc pracy, zresztą co chwila się to dzieje.

Przykładowo - bodajże polski stsrtup (ale jeszcze jest/byla też masa innych w tej tematyce) robiący urządzenie do translacji z ludzkiej mowy, Vasco Electronics pl z obwieszczeniem gpt 4o stracił główne źródło dochodu. A właściwie nie będą to już urządzenia dla każdego, tylko na zadupiach i wwo. Dla garstki ludzi.

A to tylko taki malutki stsrtup na zadupiu świata. Te fale dotarły, docierają i będą docierać coraz dalej i mocniej.

PS. To że wasz problem z podpięciem AI uważasz za regułę, to może być prawda. Nie jest łatwo. Zacząłem pisać ile może być przyczyn, ale skasowałem i napiszę tylko że powodów jest skończona ilość, choć w chuj.

Co nie znaczy że jak nie wejdzie, to nie rozpierdoli. Czas pokaże. :eddieconspiracy:
 
Back
Top