Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Kurwa wszystko :sad: , właśnie leżę w szpitalu po artroskopii biodra, drugie tez napierdala plus oba kolana XD zastrzyki z kwasu hialuronowego
biorę raz do roku, fizjoterapia, jeszcze do osteopaty myśle żeby skoczyć. Dlatego jak już tyle przepierdalam hajsu to pomyślałem ze 160zl za 1.5 miesiąca to może i warto wydać a nóż coś da i przy powrocie do zdrowia teraz i dla innych stawów
View attachment 98122

Pozdrawiam cohones
współczuję, może @Gienek coś zaradzi
Jak się tak załatwiłeś? Miałem też ból z kolanami, ale tu jest grubsza sprawa widzę
Zdrowia
 
współczuję, może @Gienek coś zaradzi
Jak się tak załatwiłeś? Miałem też ból z kolanami, ale tu jest grubsza sprawa widzę
Zdrowia
Wiesz co biodra to akurat tam od urodzenia mialem coś nie tak z tym a ze o tym nie do końca wiedziałem to bjj je dojechałem. Kolana nie wiem dokładnie od czego, mam stwierdzona chondromalacje, podobno wady postawy z tego co moj Fizjo mówił bo ja mam i płaskostopie i te konflikty panewkowo udowe w biodrach wiec tam wszystko jest spierdolone jeśli chodzi o motorykę. Zobaczymy, mam nadzieje ze jakoś się to wypracuje z Fizjo i tymi operacjami.
 
Kurwa wszystko :sad: , właśnie leżę w szpitalu po artroskopii biodra, drugie tez napierdala plus oba kolana XD zastrzyki z kwasu hialuronowego
biorę raz do roku, fizjoterapia, jeszcze do osteopaty myśle żeby skoczyć. Dlatego jak już tyle przepierdalam hajsu to pomyślałem ze 160zl za 1.5 miesiąca to może i warto wydać a nóż coś da i przy powrocie do zdrowia teraz i dla innych stawów
View attachment 98122

Pozdrawiam cohones
To jebac tego flexa tu już trzeba coś mocniejszego.

Zapytaj w szpitalu czy Ci mogą wypisać "structum". To było zajebiste na problemy ze stawami, ale nie wiem czy to dalej jesy dostępne. (Siarczan chondroityny w postaci soli sodowej).

Na regeneracje peptyd TB500 podskórnie.

Jak masz hajs i się nie boisz to ja bym zajebał GH albo na grubo GH z teściem.
 
To jebac tego flexa tu już trzeba coś mocniejszego.

Zapytaj w szpitalu czy Ci mogą wypisać "structum". To było zajebiste na problemy ze stawami, ale nie wiem czy to dalej jesy dostępne. (Siarczan chondroityny w postaci soli sodowej).

Na regeneracje peptyd TB500 podskórnie.

Jak masz hajs i się nie boisz to ja bym zajebał GH albo na grubo GH z teściem.
A GH ogólnie jest w stanie coś tam regenerować chrząstki stawowe? Ile musiałbym brać żeby były efekty?
 
A GH ogólnie jest w stanie coś tam regenerować chrząstki stawowe? Ile musiałbym brać żeby były efekty?
GH regeneruje i pobudza do wzrostu wszystkie tkanki. Koksy po operacjach nie odstawiają więc jest możliwe, że to się przekłada wydatnie na odbudowę po urazach.

Ile brać to nie można powiedzieć, bo to jak wszystko spod lady na każdego działa inaczej.
 
GH regeneruje i pobudza do wzrostu wszystkie tkanki. Koksy po operacjach nie odstawiają więc jest możliwe, że to się przekłada wydatnie na odbudowę po urazach.

Ile brać to nie można powiedzieć, bo to jak wszystko spod lady na każdego działa inaczej.
Siwy kurwa opanuj się bo chłop nie dość że ma problemy ze stawami to mu jeszcze zafundujesz przerost serca i zawał
:eddieconspiracy:
 
Siwy kurwa opanuj się bo chłop nie dość że ma problemy ze stawami to mu jeszcze zafundujesz przerost serca i zawał
:eddieconspiracy:
images (1).jpeg
 
A tak poważnie to @seroslav trzymaj się tam : )Trochę znam twój ból bo też motorycznie jestem rozjebany dosyć konkretnie też chondromalacja + płaskostopie + zmiany w obszarze odcinka lędźwiowego. Oporowo siłownia za młodu raczej też mi nie pomogła :fjedzia:
 
O
A tak poważnie to @seroslav trzymaj się tam : )Trochę znam twój ból bo też motorycznie jestem rozjebany dosyć konkretnie też chondromalacja + płaskostopie + zmiany w obszarze odcinka lędźwiowego. Oporowo siłownia za młodu raczej też mi nie pomogła :fjedzia:
Dzięki morda ale luz ja tam się trzymam normalnie z tym, już od 3 lat z tym walczę także to nic nowego. Starosc przyszła trochę szybciej niż planowałem xd ale staram się poogarniac co mogę. Pozdro i zdrowia życzę
:conorsalute:
 
Kurwa wszystko :sad: , właśnie leżę w szpitalu po artroskopii biodra, drugie tez napierdala plus oba kolana XD zastrzyki z kwasu hialuronowego
biorę raz do roku, fizjoterapia, jeszcze do osteopaty myśle żeby skoczyć. Dlatego jak już tyle przepierdalam hajsu to pomyślałem ze 160zl za 1.5 miesiąca to może i warto wydać a nóż coś da i przy powrocie do zdrowia teraz i dla innych stawów
View attachment 98122

Pozdrawiam cohones
Zadne animale flexy na takie rzeczy Ci nie pomoga kolego szkoda kasy i nie ma co sie ludzic za grube sprawy u Ciebie sa.
 
I tak jemy gównianej jakości jedzenie więc prawdopodobieństwo chorób wzrasta.
Jak mam wizje wyjścia z kontuzji nie w rok a w 3 miesiące to nie widzę półśrodków.
No ok, ale jeśli ładujesz coś co powoduje ultra szybki rozrost no to chyba jest różnica między tym, a tym, że przez 30 lat se jem smażone :awesome: i mogę dostać raka, nie?
 
No ok, ale jeśli ładujesz coś co powoduje ultra szybki rozrost no to chyba jest różnica między tym, a tym, że przez 30 lat se jem smażone :awesome: i mogę dostać raka, nie?
Ale gh nie powoduje "ultra szybkiego rozrostu", bo każdy kto by jebnął strzała by był ogromny. To ma bardzo wiele zastosowań. Gh podnosi IGF. Jak do tego dojdzie środowisko androgenowe i insulina to tak możesz mocno urosnąć i się bać o flaki.
Przecież aktorki w stanach biją GH i co są wielkie? No nie.

Smażone nie jest nie zdrowe do kurwy nędzy. Jak jesz 30 lat smażone to przynajmniej nie będziesz 50kg pizdą.
:roberteyeblinking:
 
Chuja. Przerost serca możesz mieć bez koksu, a zawał ze stresu.

Wy myślicie, że zawodowi sportowcy się żelatyną leczą z kontuzji?
1) Można, można. Tylko po co sobie jeszcze zwiększać ryzyko? Efekty wbijania co popadnie na rozjebany układ kostno-stawowy, gdzie @seroslav pisał, że jest to kwestia głównie genetyki i różnych zaniedbań no raczej nie będą pozytywne :korwinlaugh:

2) Zawodowi sportowcy suplementują się pod nadzorem lekarzy z dyplomem medycyny a nie inżynierów budownictwa :roberteyeblinking:
 
1) Można, można. Tylko po co sobie jeszcze zwiększać ryzyko? Efekty wbijania co popadnie na rozjebany układ kostno-stawowy, gdzie @seroslav pisał, że jest to kwestia głównie genetyki i różnych zaniedbań no raczej nie będą pozytywne :korwinlaugh:

2) Zawodowi sportowcy suplementują się pod nadzorem lekarzy z dyplomem medycyny a nie inżynierów budownictwa :roberteyeblinking:

Równie dobrze można leżeć w domu pod kocem i nigdy z niego nie wychodzić.
Oczywiście że działać tylko że z głową, druga kwestia to trafić na dobrego specjalistę. Jak to się mówi specjalista specjaliście nie równy. W większej mierze wszystko się opiera o finanse, jeżeli masz ich sporo to możesz sobie pozwolić na rzeczy z wyższej półki i szybszy powrót do zdrowia.

:fjedzia:
 
Kurwa wszystko :sad: , właśnie leżę w szpitalu po artroskopii biodra, drugie tez napierdala plus oba kolana XD zastrzyki z kwasu hialuronowego
biorę raz do roku, fizjoterapia, jeszcze do osteopaty myśle żeby skoczyć. Dlatego jak już tyle przepierdalam hajsu to pomyślałem ze 160zl za 1.5 miesiąca to może i warto wydać a nóż coś da i przy powrocie do zdrowia teraz i dla innych stawów
View attachment 98122

Pozdrawiam cohones
Więcej info od czego się zaczęło itp, z fusów ciężko wróżyć.
 
Back
Top