Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Przeciazyly ten "inteligentny miernik/gniazdko" ktore dalem do lazienki. Komunikat: "Overload Alarm. Your device is overloaded and is about to be shut down".

Rozwiazalem to tak, ze na pralke i suszarke jest osobne gniazdo/miernik, hehehe.

Co do suszarki to fote tabliczki znamionowej moge wstawic :) bo sam sie zdzwilem (jest przedział 780-800W)...
Aa sorki, myślałem że Ci bezpiecznik wybija i to jakiś "grubszy" problem :D jak działa i jest bezpieczne to nie ma co dociekać:P
 
Jezeli ktos rozwaza przenosny monitor to moge polecic ten od chinczkow UPerfect o ktorym pisalem wczesniej. Poki co robi robote i naprawde da sie wrzucic do plecaka bez jakiejs drastycznej zmiany rozmiaru i wagi. Ba, nawet na "stacjonarnym" biurku mozna dostawic i miec dodatkowy ekran w pare sekund bez tworzenia centrum lotu NASA.

Ja kupilem 18" i choć zewnętrzny rozmiar ekranu jest porównywalny (niższy ale dłuższy) do zewnętrznego rozmiaru mojego starego 15.6" Della, to ekran jednak zauwazalnie wiekszy (bardzo mała ramka w monitorze, w przeciwienstwie do lapka, no i jeszcze lapkopwe zawiasy i ich uchwyt). Zasilany przez USB-C (30W) wiec lapek to uciagnie , cyk, jeden kabel i po sprawie. W stosunku do mojego sluzbowego 14" to już jest gigantyczna roznica i duzo wiekszy komfort pracy dla oczu.

Ten rozmiar zaczyna byc ciekawy do pracy, ktora nie polega na pisaniu emaili - stad ten wybor.

Kolory, jasnosc, kontrast naprawde spoko, choc jednak inaczej od monitora stacjonarnego - co moze byc na poczatku dziwne (choc da sie przyregulowac zeby upodobnic).

I nawet z chinczykami na zwrot kasy sie umowilem, bez wysylania im czegokolwiek (kupilem dodatkowo konwerter "HDMI to USB-C" ktory okazal sie "USB-C to HDMI" ale generalnie w moich use case'ach nie dziala XD, a w tych co dziala to go nie potrzebuje), wiec milutko.
Widziałem wczoraj jakąś nakładkę na laptopa w której miałeś dwa monitory wysuwane, całkiem spoko bo nagle masz 3x 14 cali, a to już całkiem sporo do większych zadań. Też od Azjatów, ale zapomniałem wrzucić bo zmęczony jestem przeziębieniem. Jak się uda znowu zobaczyć to wrzucę.
 
Widziałem wczoraj jakąś nakładkę na laptopa w której miałeś dwa monitory wysuwane, całkiem spoko bo nagle masz 3x 14 cali, a to już całkiem sporo do większych zadań. Też od Azjatów, ale zapomniałem wrzucić bo zmęczony jestem przeziębieniem. Jak się uda znowu zobaczyć to wrzucę.
Coś takiego?

Rozważałem, ale koniec koncow kupilem pojedynczy
 
Coś takiego?

Rozważałem, ale koniec koncow kupilem pojedynczy
Nie, one wyjeżdżały w oba boki od głównego monitora jeden na lewo a drugi na prawo, bardzo ciekawe rozwiązanie bo z miejsca masz trzy monitory zamiast jednego. A sama nakładka nie wyglądała na dużą, właśnie jak jeden albo dwa cienkie tablety, więc zero problemów z transportem.
 
Odradzam drukarki HP.

Co ich kurwa obchodzi że korzystam z wkładów z recyklingu?

A właściwie nie korzystam, bo kurwy mi zdalnie drukarkę wyłączyły...

Od razu dodam, że mam prawo korzystać z czego mi się kurwa spodoba, a że się udzialowcom nie podoba... To niech spierdalają.

Drukarkę wyjebałem, kupiłem Canona. Jebać Amerykę :suchykarol:
 
Back
Top