Seriale

Dobra, dawać drugi sezon ale to już. Dawno już nie miałem tak, że unikałem przeglądania neta, aby przypadkiem nie trafić na spoilery. Zajebisty sezon :antonio:
 
Caraxes, Meleys Vhaegar, Moondancer, Sunfyre, Vermithor
Taniec smoków czas zacząć!
:pudzianfap:
Niby pierwszy sezon był niezły ale po ostatnim gównianym sezonie Gry o Tron tak mi się przejadło to uniwersum że odpuszczam dalej temat. Nie czuję żebym w ogóle chciał do tego wracać.
Próbowałem też zachwalane Narcos ale po kilku odcinkach straciłem kompletnie zainteresowanie.
Yellowstone niezłe. Nawet mnie zaciekawiło szkoda tylko niedorobionego zakończenia.
 
Niby pierwszy sezon był niezły ale po ostatnim gównianym sezonie Gry o Tron tak mi się przejadło to uniwersum że odpuszczam dalej temat. Nie czuję żebym w ogóle chciał do tego wracać.
Próbowałem też zachwalane Narcos ale po kilku odcinkach straciłem kompletnie zainteresowanie.
Yellowstone niezłe. Nawet mnie zaciekawiło szkoda tylko niedorobionego zakończenia.
Ale Yellowstone się chyba jeszcze nie skończyło nie? Ma wyjść druga połowa tego finałowego sezonu.
 
Kurde, mam problem z Zakazanym Imperium. Lubię klimaty mafijne, sam serial widać, że jest dobrze nakręcony, wszystkie postaci bardzo dobrze zagrane, ale jestem w połowie trzeciego sezonu i jakoś mnie nudzi. I nie wiem czy kończyć, czy sobie odpuścić, bo po prostu mnie to nudzi i nawet do szamy nie chce mi się tego zbytnio oglądać.. Pomimo, że uważam serial za bardzo dobry, to po prostu za cholerę mnie nie wciąga.
 
Kurde, mam problem z Zakazanym Imperium. Lubię klimaty mafijne, sam serial widać, że jest dobrze nakręcony, wszystkie postaci bardzo dobrze zagrane, ale jestem w połowie trzeciego sezonu i jakoś mnie nudzi. I nie wiem czy kończyć, czy sobie odpuścić, bo po prostu mnie to nudzi i nawet do szamy nie chce mi się tego zbytnio oglądać.. Pomimo, że uważam serial za bardzo dobry, to po prostu za cholerę mnie nie wciąga.
W sensie, że oglądasz to pierwszy raz?
 
No dobra. Obejrzałem Fallouta. Świetny fanserwis. Sam świat rewelacyjnie zrobiony i ciekawa fabuła z niezłym twistem (szczególnie dla kogoś kto jest fanem gier), ale...
Albo ja jestem za stary, albo obecnych seriali nie da się już oglądać... Ostatni dobry/normalny jaki mi się przypomina to chyba Madmen.
W Falloucie mamy między innymi:
- giermka ślązaka ("ja nie wiedzioł")
- główna bohaterka to oczywiście silna, niezależna, niezniszczalna kobieta (na szczęścia biała i hetero) i murzyn z dobrą duszą
- przypadkowo dodany wątek romantyczny głównej bohaterki z murzynem (na szczęście na razie platoniczny)
- główny zły w serialu to biały mężczyzna, którego nawet własną córka chciała odjebac na końcu
- chyba nie ma złej postaci mężczyzny murzyna, są murzynki, ale one nie są takimi antagonistami, ktorych masz nienawidzic no i jedna z nich finalnie okazuje się postacią pozytywną.

Kiedyś na połowę z tego nie zwrocilbym uwagi tylko czerpał przyjemność z oglądania, ale przez takie wciskanie podobnych rzeczy w każdym jednym serialu do pozygu nie da się tego w pełni odseparować.
 
Last edited:
Sukcesja, dopiero się wkręciłem
przez połowę pierwszego sezonu zastanawiałem się czym się tak podniecaliście, zaczął mnie nużyć ale jak to potem ruszyło.
Wymęczyłem połowę sezonu dla Briana Coxa, ale potem już samograj.
Ruda szmata do odstrzału.
 
Sukcesja, dopiero się wkręciłem
przez połowę pierwszego sezonu zastanawiałem się czym się tak podniecaliście, zaczął mnie nużyć ale jak to potem ruszyło.
Wymęczyłem połowę sezonu dla Briana Coxa, ale potem już samograj.
Ruda szmata do odstrzału.
Mimo standardowego girl power to sukcesja mi bardzo podeszła.
 
Niby pierwszy sezon był niezły ale po ostatnim gównianym sezonie Gry o Tron tak mi się przejadło to uniwersum że odpuszczam dalej temat. Nie czuję żebym w ogóle chciał do tego wracać.
Próbowałem też zachwalane Narcos ale po kilku odcinkach straciłem kompletnie zainteresowanie.
Yellowstone niezłe. Nawet mnie zaciekawiło szkoda tylko niedorobionego zakończenia.
Dopóki trzymają się pierwowzoru literackiego to jest dobrze. Tak samo było z Grą o Tron, która im dalej od książek tym bardziej gówniana była. Tutaj masz podbudowę w FAB + kilka pozycji o samym świecie lodu i ognia. Taniec smoków i historia Targaryenów to samograj, szkoda tylko, że ulaniec pewnie i tak umrze zanim wypuści kolejne części Ognia i Krwi i scenarzyści będą rebelię Blackfyre'ów rzeźbić na kolanie.
 
1336b5d16d00b826a63d81e6cb6dfdf5.jpg
 
@Miskatonic . Obecnie wjechał drugi sezon. Już aż tak dokładnie pierwszego sezonu nie pamiętam ale podobał mi się. Taki tajeminiczy serial. Napewno dobra rola Brolina. Drugi sezon ściągnięty więc na dniach oglądam.
 
@Miskatonic . Obecnie wjechał drugi sezon. Już aż tak dokładnie pierwszego sezonu nie pamiętam ale podobał mi się. Taki tajeminiczy serial. Napewno dobra rola Brolina. Drugi sezon ściągnięty więc na dniach oglądam.
A wiadomo coś czy będzie tego więcej? Nie chcę wchodzić za głęboko żeby sobie nie spoilerować.
 
Czy w ostatnich 5-6 miesiącach wyszedł jakiś fajny serial kryminalny / sensacyjny / thriller? Obojętnie jaka platforma.
 
Sukcesja
Ale fajne zakończenie, człowiek trochę znikąd Tom lizydup i oportunista dostał to o czym marzył, ba i zapędził rudą grubą szmatę tak jakby do kuchni, tam gdzie jej miejsce a nie w grze korporacyjnej... Suka ogrodnika nie mogła znieść, że to jej brat będzie miał stery to poszła w drugą stronę. I dobrze, teraz to ona Tomowi będzie lizała buciki.
 
Last edited:
Back
Top