Ciekawe rzeczy.


:siara:

Przecież ta laska gorzej wygląda po tej operacji.

Już sam nie wiem czy baby myślą że robią to "dla nas", czy "dla siebie" (napawają się swoim odbiciem w lustrze, narcystyczna mentalna masturbacja).

No jeszcze dodać te sztuczne poślady, sztucznce wymiona i usta glonojada.

Niedługo będzie trzeba na randki brać tester DNA i jakiś wizualizator tegoż, zeby móc porównać. No, może nie na randki, ale przed ślubem na pewno...
 

Największa kolonia mrówek znajduje się w Ameryce Płd. i samo gniazdo rozciąga się na kilkaset km kwadratowych, jeśli pamięć mnie nie myli.
Dodatkowo wszelkie śmieci są zawsze wynoszone po za gniazdo, by nie przyciągać roztoczy.

Sama treść filmu trochę wyssana z palca dla zasięgów ;).

Wiem to, bo sam siedzę w hobby hodowli tych zwierząt od jakichś 10 lat.
 
Największa kolonia mrówek znajduje się w Ameryce Płd. i samo gniazdo rozciąga się na kilkaset km kwadratowych, jeśli pamięć mnie nie myli.
Dodatkowo wszelkie śmieci są zawsze wynoszone po za gniazdo, by nie przyciągać roztoczy.

Sama treść filmu trochę wyssana z palca dla zasięgów ;).

Wiem to, bo sam siedzę w hobby hodowli tych zwierząt od jakichś 10 lat.
To fejk z tym wlewanym betonem?
 
Szczerze, wątpię by była to prawda.
Takiej wielkości gniazda mogą tworzyć jedynie kolonie poligeniczne (składające się z wielu królowych), które nie wymierają o ile coś ich nie zabije (Produkcja nowych matek, trwa tam cały czas i co raz więcej), patrz przykład z Ameryki Płd. opisany post wcześniej.
 
Szczerze, wątpię by była to prawda.
Takiej wielkości gniazda mogą tworzyć jedynie kolonie poligeniczne (składające się z wielu królowych), które nie wymierają o ile coś ich nie zabije (Produkcja nowych matek, trwa tam cały czas i co raz więcej), patrz przykład z Ameryki Płd. opisany post wcześniej.
Polecisz jakiś dokument do obejrzenia na ten temat??
 
Wrzucałem jakiś czas temu :lol:
Prehistoryczny potwór ^^ ja tam lubię łazić po polach/lasach ciemną nocą, przecież to zesrać się idzie przy czyms takim :awesome:
JESZCZE W NOCY.... SRAKA PODWÓJNA GWARANTOWANA... HAFTOR BJORNSON BY SIE OBESRAŁ W GACIE od smaego dźwięku... JA JEBE Masakra
 
Last edited:
Back
Top